Сергій Тимофєєв взяв участь в сесії Бориспільської міської ради. Фото

Сергій Тимофєєв презентував спортивну інфраструктуру Борисполя та вручив відзнаку за 1 місце ДЮСШ

Сьогодні, 30 червня Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту мав за честь взяти участь в 76-й сесії Бориспільської міської ради VII скликання. Приводом слугували приємні моменти з відзначення досягнень мешканців Бориспільщини та презентація розбудови спортивної інфраструктури Борисполя за 2016-2020 роки.

 

 

Так, нещодавно завершився огляд-конкурс серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Київщини за підсумками 2019 року, де Бориспільська ДЮСШ посіла 1 місце в 3-й групі з олімпійських видів спорту. Саме таку нагороду колективу школи вручив Сергій Олександрович.

 

 

На цьому вручення відзнак не закінчилося. Почесну грамоту від Управління фізичної культури і спорту КОДА отримав мер міста Анатолій Федорчук. “За вагомий особистий внесок у розвиток, популяризацію фізичної культури і спорту, удосконалення спортивної інфраструктури в місті Бориспіль”, - відзначив пан Тимофєєв в документі.

 

 

Також володаркою Почесної грамоти стала заступник голова виконавчого комітету Бориспільської міської ради Людмила Пасенко.

 

 

А Подяками за вагомий внесок у розвиток і пропаганду фізичної культури і спорту, відданість справі та з нагоди успішного підсумку в огляд-конкурсі серед ДЮСШ за 2019 рік було відзначено заступницю директора з навчально-тренувальної роботи Наталію Гапон, тренера з гирьового спорту Євгена Бикова,  тренерку-викладачку з хокею на траві Марину Горохову, тренера з регбі Олега Залізного та тренера з пауерліфтингу Юрія Ликова.

 

 

По завершенню святкових миттєвостей очільник спортивної Київщини провів для учасників сесії презентацією розвитку спортивної інфраструктури Борисполя за 2016-2020 роки на виконання державної та обласної програм розвитку спорту за ініціативою та безпосередньою участю Управління фізичної культури і спорту КОДА у плідній співпраці з місцевою владою.

 

 

“Резервний спорт та спорт вищих досягнень не мав би розвитку без спортивної інфраструктури. Не мав би сенсу і масовий спорт, який є запорукою здорового способу життя, активного відпочинку та здорової нації. Завдяки спільним зусиллям Київської обласної державної адміністрації, співпраці з міською владою Борисполя за останні три роки профінансовано чи передано спортивного обладнання для будівництва спортивних майданчиків у розмірі сім мільйонів сто тисяч гривень, і додатково з державного бюджету 953 тисячі гривень”, - зазначив Сергій Тимофєєв.

 

 

Так, пан Тимофєєв презентував наступну інформацію про спортивні майданчики Борисполя, будівництво яких профінансовано за рахунок обласного та державного бюджетів за період 2016-2020 років:
- Спортивний майданчик з тренажерним обладнанням 42м х 22м (вул. Героїв Небесної Сотні, 1) — збудоване у 2017 році за Київською обласною програмою розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна»-2016
- Повнорозмірне футбольне поле 110м х 70м (вул. Київський шлях, 97-а) - збудоване у 2019 році за програмою «Київщина спортивна»-2018
- Мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорт 42м х 22м  (вул. Київський шлях, 97-а) — будується за субвенцією з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво мультифункціональних майданчиків для занять ігровими видами спорт-2019
- Мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту 42м х 22м (вул. Головатого 32-А) — будується за програмою «Київщина спортивна»-2020.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

30.06.2020

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути