чемпіонаті світу з фехтування на візках, Варшава. фото

Сергій Шавкун - двічі чемпіон світу з фехтування на візках, збірна України - володарка звання найкращої у світі

Національна паралімпійська збірна команда здобула впевнену перемогу на чемпіонаті світу з фехтування на візках, що вчора завершився в польській Варшаві.

У два насичені дні змагань (5-6 липня) в українських фехтувальників - три золоті та 1 срібна нагороди і перше місце у світі! Другу світову позицію обійняла команда Італії, третю – Греції. В чемпіонаті світу взяли участь 56 учасників з 12 країн світу.

Серед 15 спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату, які виступили від України, був і представник Київської області Сергій Шавкун, який став двічі володарем титулу чемпіона світу.

Сергій став першим в індивідуальних змаганнях у шпазі категорії С.

А наступного змагального дня знов золоту нагороду виборов наш спортсмен у категорії С. У фінальному поєдинку 49-річний фехтувальник блискавично переміг 20-річного італійця  - рахунок 15:5.

«І ми знаємо секрет його двох золотих медалей цього чемпіонату світу – він присвятив їх своїй маленькій донечці Мирославі, яка народилась 10 березня 2021 року», - коментують в прес-службі Національного паралімпійського комітету України.

Вітаємо національну команду з фехтування на візках з потужним результатом та продовжуємо далі вболівати: вже 8 липня у Варшаві розпочнеться Кубок світу, в якому братимуть участь 145 спортсменів з 19 країн. Вперед-вперед, Україно!