Сергій Никифоров переміг в Туреччині. Фото

Сергій Никифоров переміг на змаганнях зі стрибків у довжину в Туреччині

Представник Київщини Сергій Никифоров переміг на Міжнародних змаганнях зі стрибків у довжину, які з 23 по 24 січня відбувалися в турецькому Стамбулі, показавши результат 8,01 м. Це вже другий турнір в новому сезоні-2021, де легкоатлет показав результат 8,01 м.

На першому турнірі - "Різдвяних стартах" в Києві - Никифоров виграв з результатом 7,92 м. Тоді він говорив про те, що це, як для початку, непогано.

У Стамбулі українець в першій спробі показав результат 7,84 м. А вже в третій приземлився на позначці 8,01 м. Тим самим, він наблизився до нормативу, який дає право виступати на чемпіонаті Європи в приміщенні і становить 8,05 м.

Результати стрибків у довжину (Стамбул, Туреччина):

Сергій Никифоров (Україна) - 8,01

Алпер Кулаксіс (Туреччина) - 7,57

Муамер Демір (Туреччина) - 7,25

Відзначимо, попередні півтора року стали справжнім випробуванням для Никифорова. Запалення легенів і скасування більшості змагань через пандемію коронавірусу привели до того, що атлету довелося докласти чимало зусиль для того, щоб до сезону-2021 підійти не тільки в прекрасній фізичній, але ще і в психологічній формі.

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/