Сергій Нечепуренко - чемпіон України з панкратіону

З 16 по 19 травня В Луцьку на Волині відбувався особисто-командний чемпіонат України з панкратіону та грепплінгу серед юнаків і дівчат 2004-2005 та 2006-2007 років народження.

Понад 500 юних спортсменів з 16 регіонів України з’їхалися до центра Волині на видовищні змагання. Представники Волинської, Дніпропетровської, Івано-Франківської, Житомирської, Кіровоградської, Київської, Луганської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Черкаської, Чернівецької, Чернігівської областей і міста Києва боролися за медалі Чемпіонату.

Захищав честь Київської області і вихованець відділення панкратіону Васильківської районної дитячо-юнацької спортивної школи Сергій Нечепуренко, з села Данилівка Васильківського району. Наш спортсмен виступав в змаганнях з панкратіону (традішен) серед юнаків 2004-2005 років народження та у ваговій категорії до 85 кг.

Підопічний Романа Охріменка продемонстрував всі свої вміння та бажання перемогти, здолавши своїх суперників по дорозі до фіналу. В фінальному поєдинку Сергій виклався на всі сто відсотків і переміг свого суперника з Сумщини, виборовши перше місце, золоту медаль та звання чемпіона України.

 

 

За інформацією Васильківської ДЮСШ

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.05.2019

Васильківська РДА
Читати далі
Згорнути