чемпіонат України з велоспорту на треку, Львів. фото

Сергій Чмирук – про медалі ЧУ з велоперегонів на треку та Eurocar-Grawe як майбутнє українського велоспорту

На Львівському велотреку завершилися велоперегони в рамках чемпіонату України з велоспорту на треку серед молоді, юнаків та дівчат, який місто лева приймало з 14 по 18 квітня.

Київщину традиційно представляли учні велошколи «Промінь» та тренера Сергія Чмирука  та представники команди Олексія Касьянова Eurocar-Grawe SkyFitness Ukraine (Вишгород).

Перший день ЧУ ознаменувався гонкою скретч, де велогонщикам столичного регіону вдалося вибороти дві нагороди.

Так, володаркою титулу чемпіонки України стала Софія Шевченко. Андрій Мовчан став бронзовим призером змагань. Трішки не вистачило до п’єдесталу пошани Сергію Сидору, який приїхав до фінішу четвертим.

 

 

Другого змагального дня розігрувалися медалі в командній гонці.

Софія Шевченко здобула друге золото. Команда у складі Андрій Мовчан, Євген Крячко, Олександр Шевченко та Сергій Сидор стала бронзовим призером.

 

 

Третій день чемпіонату України з велоспорту на треку знову поповнив нагородами медальну скарбничку Київщини.

Андрій Мовчан став чемпіоном України серед молоді в гонці омніум. Артем Чернов привіз бронзу в гонці темпо серед юнаків.

 

 

Четвертий день змагань знову з медальним доробком відкатали гонщики Київщини.

Софія Шевченко здобуває відразу три нагороди. Знову стає чемпіонкою в гонці з вибуттям, бронзовою призеркою в гонці по очках та виборює срібло в командному спринті разом з разом з Анастасією Мисливець.

Сергій Сидор взяв свою другу бронзу, цього разу в гонці з вибуттям.

 

 

Заключний день трекових велогонок серед молоді золотою медаллю в гонці медісон завершила Софія Шевченко. Відзначимо, що талановита велогонщиця загалом на виборола чотири золотих нагороди.

 

 

«Варто відзначити, що наші спортсмени в цьому році перейшли до категорії «молодь» (U23) з категорії «юніори» і вже мають результат. Це дає надію на гарне зростання, - коментує тренер збірної Київщини Сергій Чмирук. - 21-25 квітня ми стартуємо у Львові багатоденку на шосе в рамках командного чемпіонату».

Eurocar-Grawe SkyFitness Ukraine – майбутнє велоспорту України

Також Сергій Дмитрович погодився прокоментувати прес-службі Управління молоді та спорту КОДА цікаву співпрацю на благо міжнародного майбутнього українського велоспорту велошколи «Промінь», представники якої є членами створеної три  роки тому команди Олексія Касьянова Eurocar-Grawe SkyFitness Ukraine (Вишгород).

- Гонщики «Променя» та Київщини беруть участь у чемпіонатах України, також вони представлені і в континентальному клубі Eurocar-Grawe Ukraine. Цей проект, в основному, для участі в міжнародних змаганнях.  Команду започаткував Олексій Касьянов три роки тому і запросив наших спортсменів та мене як тренера для участі в проекті. Це дуже потрібний крок для розвитку і виходу велосипедистів Київщини на міжнародний рівень.

- Велошкола «Промінь» і її вихованці здобувають медалі та рейтингові очки для України в складах національної команди на чемпіонатах світу, Європи, рейтингових змаганнях. Також є міжнародний рейтинг. Проводиться дуже багато змагань, в яких беруть участь клуби, але не беруть участі національні збірні. Між тим рейтингові очки також йдуть до скарбнички України, вони враховуються в рейтингу. А це в свою чергу дозволяє збірній України виступати на світових та континентальних чемпіонатах, Олімпійських іграх.

- Тому проект дуже важливий в цьому аспекті, і якраз участь в професійних велогонках дасть поштовх для розвитку та зростанню наших спортсменів на міжнародному рівні. Професійні клуби співпрацюють на різних верствах зі спортивними школами, надаючи можливість приймати участь в професійних гонках, так як школа не може приймати в них участі. Саме так за професійну команду виступають Марк Падун, Ольга Кулинич, вихованці «Променя». Так зможуть і наші молоді спортсмени зростати і захищати честь України на міжнародній спортивній арені. Але важливо те, що все одно всі вони залишаються вихованцями «Променя» як спортивної школи і представниками Київщини.

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.04.2021

Читати далі
Згорнути