Ржищів. Відкрито міні-футбольне поле та воркаут-майданчик. Фото

Ржищів. Відкрито міні-футбольне поле та воркаут-майданчик

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

 

Для Київщини спортивної початок тижня, 9 листопада ознаменувався урочистостями на честь відкриття чергових об’єктів спортивної інфраструктури в Ржищеві. А збудоване на території опорного закладу освіти "Ржищівський ліцей "Лідер" по вулиці Травневій, 10 поле для міні-футболу розміром 42х22 м зі штучним покриттям. Та згідно проєкту біля ігрового поля облаштовано два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

 

Другим спортивним об’єктом, який урочисто відкривали у Ржищеві, став workout-майданчик з вуличними тренажерами. Так, на штучному газоні розташувалися 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей ззгідно проєкту облаштовані лава та урна. Розташувалася спортивна споруда на території Ржищівської гімназії “Гармонія” по вулиці Адмірала Петренка, 2.

 

 

 

На церемонію відкриття завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що власне і завершилося урочистостями з нагоди відкриття.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

 

“На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програми за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2020-му  було закуплено та передано до Ржищева комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування міні-футбольного майданчика на загальну суму 886 500 гривень та для воркаут-майданчика на суму 323 533,50 гривень. Зауважу, що вже будувався майданчик коштом місцевого бюджету», - відзначив Сергій Тимофєєв під час церемонії відкриття.

 

 

 

Також очільник Київщини спортивної наголосив, що загалом в рамках цьогорічної частини обласної програми заплановано сім футбольних майданчиків, і майданчик у Ржищеві став заключним, сьомим. А з 46-ти запланованих за проєктом майданчиків для занять воркаутом на території опорних навчальних закладів Київщини відкрито цьогоріч близько 40-ка.

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури регіону, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 


 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА
Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Ржищевської міської об’єднаної територіальної громади на чолі з новообраною очільницею Христиною Чорненькою, делегати від місцевого самоврядування та нечисельні мешканці міста.

 

 

З вітальним словом звернувся до громади депутат Київської обласної ради, який продовжить свою чергову депутатську каденцію, Руслан Кузьменко. Зокрема, пан депутат подякував Сергію Тимофєєву за той розвиток спортивної інфраструктури, який розпочався в області з його появою на посту начальника Управління фізичної культури і спорту, і якого Київщина до цього не бачила років з 25. Також Кузьменко відзначив, що йому як депутату надзвичайно приємно бути причетним до появи в області нових спортивних об'єктів, будувати й відкривати їх, спостерігаючи радість дітей. Приємно усвідомлювати, що такі об’єкти з’являються зокрема і завдяки підтримці депутатського корпусу, адже це означає, за словами пана Руслана, що засідають вони в обласній раді недаремно. І пообіцяв, що й надалі депутати підтримуватимуть такі спортивні ініціативи як програма “Київщина спортивна” Київської обласної державної адміністрації.

 

 

Подякували за спортивний дарунок для своїх навчальних закладів, які тепер вигідно вирізнятимуть їхні ліцеї поміж інших, керівниці В’ячеслава Любич та Наталія Федорченко. “Нові спортивні майданчики — це об’єкти захоплення, заздрості, нестримного бажання випробовувати їх ще до завершення робіт, - наголошували директорки. - Створення умов для занять спортом у наших ліцеях дасть можливість виховувати здорову націю. Є надія, що відтепер учні навчальних закладів та мешканці міста у вільний час віддаватимуть перевагу заняттям спортом, тим самим зміцнюючи своє здоров'я. Тож дякуємо всім, хто долучився до такої потрібної справи”.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив ліцеям сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління молоді та спорту.

 

 

У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в регіоні, на жаль, до урочистостей не змогли долучитися школярики. Обмежена була і кількість учасників заходу, які дотримувалися соціальної дистанції та маскового режиму. Та між тим, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей, святково виглядали самі церемонії відкриття.
Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили на ігровому полі та демонстрували вміння на тренажерному комплексі.

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває. Але відзначимо, що на майданчику тренуватимуть своє тіло і дух як юні, так і дорослі мешканці Ржищева. І тому до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок, спортоб'єкт ще довго слугуватиме вашому фізичному здоров’ю та високому моральному духу.

 

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—202й роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.11.2020

м.Ржищів
Читати далі
Згорнути