«Розвиток спорту в умовах воєнного часу»: в Горі відбувся круглий стіл за участю Сергія Тимофєєва

В рамках офіційного візиту Бориспільським районом начальник Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації Сергій Тимофєєв завітав до Гори.

В залі Гірської сільської ради відбулася зустріч з офіційними представниками спортивної галузі Гірської територіальної громади -  круглий стіл на тему: «Розвиток фізичної культури та спорту в умовах воєнного часу».

 

 

Основними питаннями, піднятими представниками Гірської громади в рамках круглого столу, став розвиток спорту, забезпечення потреб населення громади щодо різних видів спорту.

 

 

Презентація структури навчальних спортивних закладів Київщини - від 54 ДЮСШ до вищих спортзакладів регіону. Зокрема можливості своїх закладів представили Лариса Шарай, директорка закладу Київської обласної ради «Центр олімпійської підготовки» та Дмитро Шевченко, очільник Київського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

 

Торкнулися в діалозі впровадження молодіжної політики в Горі. А саме. Покрокова методика створення молодіжного центру, простору або хабу – в залежності від потреб громади. Залучення грантових коштів від міжнародних агенцій. Навчання для молоді та молодіжних працівників в рамках обласних та всеукраїнських програм. Участь гірської молоді в молодіжних проектах та ініціативах Управління молоді та спорту та Київського обласного молодіжного центру на безоплатній основі тощо.

 

СВІТЛИНИ ПРЕС-СЛУЖБИ

УПРАВЛІННЯ МОЛОДІ ТА СПОРТУ КОДА

Дякуємо нашим Захсникам - Збройним силам України, що тримають над нами небо!

Віримо в Перемогу над російською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

30.01.2023

Читати далі
Згорнути