Розвиток льодового спорту на Київщині в умовах війни. Сергій Тимофєєв завітав до Богуслава (ФОТО)

Розвиток льодового спорту на Київщині в умовах воєнного стану – такою стала мета робочого візиту Сергія Тимофєєва, очільника Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації до Богуславської територіальної громади.

 

 

У Богуславі, на льодовій арені «Льодограй» відбулася нарада з Богуславською ТГ та очільниками й представниками наближених до неї територіальних громадам Київщини. На порядку денному фігурували питання стосовно розвитку льодових видів спорту в рамках Київської обласної програми розвитку фізичної культури та спорту «Київщина спортивна» на 2022-2025 роки.

Під час зустрічі було запропоновано присутнім представникам Медвинської, Таращанської, Узинської, Кагарлицької, Ржищівської, Миронівської, Рокитнянської та інших, розташованих поруч з Богуславом громад залучати дітей зі своїх регіонів до занять зимовими видами спорту на льоду сучасної льодової арени «Льодограй». Адже діти, які займаються зимовими видами спорту, як правило, мають більш розвинену, міну статуру та відрізняються витривалістю. Також льодовий спорт сприяє розвитку сили волі, координації та сміливості.

У розмові взяв участь Георгій Ложенко, президент Оператора державних лотерей «М.С.Л.», партнер «Льодограю».

 

 

Наступна зустріч була присвячена хокейним питанням. Для участі в нараді були запрошені батьківські комітети з питання розвитку хокею з шайбою, які представляють інтереси вихованців Комунального закладу Київської обласної ради «Київська обласна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа». Разом з паном Тимофєєвим участь в робочій нараді взяв директор КОК ДЮСШ Володимир Махнюк.

Обговорили умови співпраці між ДЮСШ та «Льодограєм», зокрема оренди льоду для учнів спортшколи для проведення тренувань з хокею й фігурного катання, прописані в Договорі про співпрацю. Та інші «наболівші проблеми» в форматі питання-відповіді.

 

 

Управління молоді та спорту Київської обласної військової адміністрації та спортивні заклади, пристоличного регіону, організатори та партнери спортивних змагань щодня працюють над тим, щоб попри воєнний стан через військову агресію російського загарбника та його білоруських посіпак хокей в Україні розвивався і у містах обласного значення, і в селах та селищах нашої Київщини.

"Ми прагнемо, щоб хокей став частиною кожної родини в кожному регіоні, щоб кожна дитина вміла кататися на ковзанах та в майбутньому прагнула стати олімпійським чемпіоном!", - відзначив пан Тимофєєв.

ДОВІДКОВО

«Льодограй» - універсальний навчально-тренувальний центр, збудований коштом оператора державних лотерей «М.С.Л.». На базі комплексу діють школи хокею та фігурного катання, тренажерний та хореографічний зали. За 8 років існування УНТЦ «Льодограй» вже 563 вихованці центра стали переможцями та призерами національних та міжнародних змагань.

 

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту КОДА

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.01.2023

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути