Сергій Тимофєєв завітав з робочим візитом до Богуслава. фото

Розвиток хокею з шайбою на Київщині. Сергій Тимофєєв завітав з робочим візитом до Богуслава

Розвиток хокею з шайбою на Київщині, дитячого та дорослого, є одним з пріоритетних напрямків розвитку спорту вищих досягнень в регіоні.

Саме це і стало метою візитації до Богуслав очільника Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергія Тимофєєва за дорученням голови Київської ОДА Василя Володіна.

 

 

Пан Тимофєєв провів ряд зустрічей з представниками хокейної спільноти Київщини – Олександром Данченком, партнером з розвитку хокею в області, Дмитром Підгурським, хокейним тренером, Станіславом Лисаком, директором Богуславського гуманітарного фахового коледжу імені Нечуя-Левицького, представниками універсального навчально-тренувального центру "Льодограй".

 

 

З ціллю ознайомлення з функціональними можливостями для ігрового та тренувального процесу в Богуславі для хокеїстів Київщини була оглянута спортивна інфраструктура міста.

 

 

Так, делегація завітала до Богуславського гуманітарного фахового коледжу, де вивчала можливості коледжу для проживання, харчування та тренування в спортивних залах і спортмайданчиках навчального закладу.

 

 

Також відбулася інспекція УНТЦ "Льодограй" для надання можливості для проведення хокейних матчів та регулярних тренувань хокеїстів. Відзначимо, що льодова арена повністю відповідає всім сучасним вимогам, які покликані створити ідеальні умови як для тренувань, так і для проведення змагань міського, всеукраїнського та міжнародного рівнів.

 

 

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту Київської ОДА

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.11.2021

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути