Відкриття футбольного поля в Розкішній. Фото

Розкішному селу – розкішне футбольне поле

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

Київщина спортивна сьогодні, 22 жовтня поповнилася черговим об’єктом спортивної інфраструктури. В селі Розкішна Ставищенського району по вулиці Віталія Галянта збудоване поле для міні-футболу розміром 42х22 м зі штучним покриттям. Також згідно проєкту біля футбольного майданчика буде облаштовано два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

На церемонію відкриття завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Сергій Тимофєєв, який організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що власне і звершилося урочистостями з нагоди відкриття.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

 

“На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програма за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2020-му  було закуплено та передано до села Розкішна комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування міні-футбольного майданчика на загальну суму 930 000 гривень. Зауважу, що вже будувався майданчик коштом місцевого бюджету», - відзначив Сергій Тимофєєв під час церемонії відкриття.

Також очільник Київщини спортивної наголосив, що загалом в рамках цьогорічного проєкту заплановано у 2020-му сім аналогічних майданчиків, і п’ять з них вже відкрито з часу послаблення карантинних обмежень.

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА

Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

 

Завітали на урочистості, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, представники Ставищенської районної державної адміністрації, делегати від місцевого самоврядування та мешканці села.

 

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школі сітку з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а маленьким гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління спорту.

 

 

 

За яким графіком функціонуватиме відкрита споруда, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин подовжено до 1 листопада. Але відзначимо, що на майданчику тренуватимуть своє тіло і дух як юні та дорослі мешканці Розкішної. І до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок – і спортоб'єкт ще довго слугуватиме вашому фізичному здоров’ю.

 

 

 

Святково виглядала сама церемонія відкриття, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей. Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили та вміння на ігровому полі. Право першого удару належало футболістам місцевого ФК "Любомир", які продемонстрували футбольні фінти та на завершененя урочистостей провели матчеву зустріч.

 

 

 

ДОВІДКОВО

На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—202й роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.

Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення наступних 68 об’єктів:

- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:

- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами

- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.

В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.

#Київщинаспортивна

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.10.2020

Ставищенська РДА
Читати далі
Згорнути