воркаут в Узині та мультифункціональні майданчики в Плесецькому і Білій Церкві. фото

Розбудова спортивної інфраструктури: воркаут в Узині та мультифункціональні майданчики в Плесецькому і Білій Церкві

Цього непростого 2020 року через карантинні обмеження скасовано чи перенесено спортивні заходи, назавжди змінені спортивні календарі, але розбудова спортивної інфраструктури Київщини не припинялася. Адже карантин завершиться, а поява в області нових спортивних об’єктів стане запорукою розвитку здорової, спортивної нації.

 

 

Ось і вчора, 18 листопада на Київщині спортивній, незважаючи на різке зниження температури і сніг, відбулися урочистості на честь відкриття чергових об’єктів спортивної інфраструктури, на які завітав начальник Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації. Сергій Тимофєєв організовував, брав участь та пильнував увесь процес створення майданчиків – від закупівлі спортивного обладнання до його облаштування, що власне логічно завершилося урочистостями з нагоди їх відкриття.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

В Плесецькому Калинівської ОТГ від учора офіційно запрацював мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту і ґумовим покриттям розміром 32х18 м. Також згідно проєкту облаштовано два тренажери – мультифітнесстанція та тренажер для людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

 

Другий спортивний об’єкт, workout-майданчик з вуличними тренажерами облаштовано в Узині, на території опорного закладу освіти “Узинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів” №1 по вулиці Ярослава Мудрого, 11а. Офіційне відкриття майданчика відбулося раніше, а нині з появою спортивного об'єкту мав нагоду привітати Сергій Тимофєєв в рамках робочого візиту Київщиною.

 

 

Що ж представляє собою воркаут-майданчик? На штучному газоні розташувався комплекс з турників та 11 тренажерів: жим від грудей - верхня тяга, СК Воркаут, жим ногами, маятник–твістер, повітряний ходок, батерфляй (без сидінь), гребний тренажер, Хос Райдер, степпер–тренажер для привідних та відвідних мʼязів стегна, орбітрек, важільна тяга. Зі зручностей згідно проєкту облаштовані лава та урна.
 

 

“На теренах Київської області діє обласна програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2021 роки, яку ініціювала Київська обласна державна адміністрація та підтримали депутати Київської обласної ради. На виконання цієї програми за рахунок обласного бюджету та коштів платників податків всієї області Адміністрацією у 2020-му  було закуплено та передано до Плесецького комплект спортивного обладнання та технологічних комплектуючих для облаштування мультифункціонального майданчика на загальну суму 840 000 гривень та до Іванкова для воркаут-майданчика на суму 323 533,50 гривень. Зауважу, що вже будувалися майданчики коштом місцевого бюджету та за рахунок спонсорської допомоги», - відзначив Сергій Тимофєєв під час церемонії відкриття.

 

 

Також очільник Київщини спортивної наголосив, що загалом в рамках цьогорічної частини обласної програми заплановано 15 мультифункціональних майданчиків, і майданчик в Плесецькому став номером 10 в черзі відкриттів. А з 46-ти запланованих за проєктом майданчиків для занять воркаутом на території опорних навчальних закладів Київщини відкрито цьогоріч вже 43.

 

 

В рамках робочого візиту Київщиною за дорученням голови Київської облдержадміністрації Василя Володіна, окрім відкриття нових спортоб’єктів Сергієм Тимофєєвим було здійснено інспекцію спортивної інфраструктури регіону, проведено робочі наради та зустрічі з громадою.

 

 

Зокрема, відбулися робочі наради щодо розвитку спорту та розбудови спортивної інфраструктури з керівником Центру олімпійської підготовки Василем Наумчуком в Терезиному на Білоцерківщині та з новообраним міським головою Узина Віталієм Гринчуком.

 

 

А в Білій Церкві, на території загальноосвітньої школи №15 Сергій Тимофєєв проінспектував будівництво одного з 15 мультифункціональних майданчиків, та мав нагоду поспілкуватися безпосередньо з виконавцем робіт. Пан Теодор запевнив, що, не дивлячись на несприятливі погодні умови, всі температурні режими з облаштування ігрового поля дотримані. Отже, незабаром урочисте відкриття!

 

 

УРОЧИСТОСТІ СПОРТИВНОГО СВЯТА
Що ж до урочистої церемонії з нагоди відкриття спортивного об’єкту, то святковий захід відбувався з дотриманням всіх рекомендацій Уряду, Мінмолодьспорту, протиепідемічних правил, встановлених МОЗ та рішень головного державного санітарного лікаря і регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

 

 

На урочистостях, окрім заслуженого працівника фізичної культури і спорту Сергія Тимофєєва, тішилися появі нових спортивних об’єктів голова Плесецької сільської ради Ніна Мошковська, мер Узина Віталій Гринчук, очільники учбових і спортивних закладів, представники місцевого самоврядування, завітали нечисельні мешканці міста. Та, звичайно, раділи діти. Не дивлячись на похолодання, майданчики зайняті чи не цілодобово — ось наскільки юні прихильники спорту чекали на появу сучасних спортивних об’єктів. Адже відтепер вони матимуть нагоду з користю для здоров’я проводити своє дозвілля.

 

 

І яке ж свято без дарунків? Сергій Тимофєєв вручив школам сітки з футбольними, волейбольними та баскетбольними м'ячами, а гостям свята - сувенірну продукцію з символікою обласного управління молоді та спорту.
Як вже згадувалося, майданчик у Плесецькому облаштовувався за рахунок позабюджетних коштів — спонсорської допомоги місцевого бізнесу. Тож Управління молоді та спорту вирішило відзначити цей внесок у розвиток спортивної інфраструктури врученням Подяк “За активну життєву громадську позицію, за сприяння будівництва спортивного мультифункціонального майданчика на території села Плесецьке Калинівської ОТГ”.

 

 

У зв’язку з ускладненням епідеміологічної ситуації в регіоні, на жаль, до урочистостей не змогли долучитися всі школярики. Обмеженою була і дозволена кількість учасників заходу, які дотримувалися соціальної дистанції та маскового режиму. Та між тим, не дивлячись на тінь коронавірусу та сховані за масками посмішки гостей, святково виглядали самі церемонії відкриття.

 

 

Коли настала хвилююча мить і під звуки урочистих акордів було оголошено про відкриття спортивних майданчиків, гості свята радо випробували свої сили на ігровому полі, випробовуючи на міцність амортизовані баскетбольні кошики та футбольні ворота. А на воркаут-майданчику узинські школярі демонстрували свої вміння та навички, завзято виконуючи комплекс вправ на тренажерному комплексі.

 

 

Зауважимо, що в Узині помітно переймаються питаннями популяризації здорового способу життя. В місті відкрито новий багатофункціональний спортивний комплекс зі штучним покриттям, придбано боксерський ринг, відновлене футбольне поле, на центральному стадіоні облаштовано зручні глядацькі трибуни. Активно розвивається Центр фізичної культури і спорту імені Поповича, де безкоштовно займаються діти. На черзі — розбудова спортивної інфраструктури в селах громади.

 

 

За яким графіком функціонуватимуть відкриті споруди в Плесецькому та Узині, залежатиме від епідемічної ситуації в регіоні, адже адаптивний карантин триває. Але відзначимо, що на майданчику тренуватимуть своє тіло і дух як юні, так і дорослі мешканці громади. І тому до мешканців окреме прохання – бережіть та цінуйте спортивний подарунок, спортоб'єкт ще довго слугуватиме вашому фізичному здоров’ю та високому моральному духу.

 

 

ДОВІДКОВО
На території Київської області діє програма розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017—2021 роки, в рамках якої з метою розвитку спортивної інфраструктури Київською обласною державною адміністрацію та її структурним підрозділом, Управлінням фізичної культури і спорту закуповується обладнання та технологічні комплектуючі для облаштування спортивних майданчиків. Встановлення спортивних майданчиків проводиться за рахунок коштів місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми зводяться 68 об’єктів:
- 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту:
- 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами
- 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
#Київщинаспортивна
ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.11.2020

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути