Родина координаторів Активних парків Київщини проводжує тріумфальну ходу у 2024-му

«Родина координаторів Активних парків Київщини» розпочала своє успішне функціонування у 2024 році, продовжуючи блискучий успіх 2023-го у залученні активістів з впровадження здорового та активного способу життя для всіх верств населення пристоличного регіону. 

 

 

З гордістю нагадаємо, що Київську область минулоріч біло визнано найактивнішою в Україні з реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України». А відзначив нагородою Всеукраїнський центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» на першому в Україні фестивалі «Родина координаторів Активних парків Київщини». 

 

 

Отже, в рамках проекту «Активні парки» спортивні заходи продовжують цикл. А координатори допомагають зміцнювати фізичне та психологічне здоровʼя за допомоги фізичних навантажень. 

 

 

МОВОЮ ЦИФР 

Так, все більше координаторів Активних парків стає в нашій спортивній родині – росте чисельність, підвішується якість, розширюються географія:

- на сьогоднішній день на Київщині працює 114 координаторів (серед яких - учасники бойових дій), і цифра продовжує збільшуватися;

- у 2024 році успішно функціонує 70 локацій Активних парків в усіх 69 громадах 7-ми районів Київської області

- вперше на Київщині, а саме в Білій Церкві, розпочав свою роботу Клуб з бігу та скандинавської ходьби

 

 

Отже, координаторами Активних парків працюють учасники бойових дій та ветерани російсько-української війни. 

У межах роботи з інтеграції ветеранів війни до соціального проекту «Активні парки» пілотним проектом залучення ветеранів війни в якості координаторів стала саме наша Київська область. Оскільки спорт допомагає покращувати ментальне здоров’я та психоемоційний стан людини, то екс-військові в свою чергу залучають до активностей своїх побратимів, ветеранів війни. 

 

 

ПРО РОБОТУ КООРДИНАТОРІВ

 Відзначимо, що основною метою Програми Президента України Володимира Зеленського «Активні парки – локації здорової України» є залучення людей усіх соціальних груп до систематичних тренувальних сесій, спрямованих на пропагування здорового та активного способу життя серед населення. Локації активних парків є частиною екосистеми у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», ініційованої першою леді Оленою Зеленською. 

 

 

Проводять такі тренувальні сесії саме координатори «Активних парків», які працюють на договірній основі з оплатою за рахунок державного бюджету. Координатори організовують в своїх громадах для їхніх мешканців різноманітні спортивні заходи. Також наставники забезпечують активну інформаційну кампанію щодо важливості здорового способу життя і регулярних тренувань. 

 

 

Щоб залучити якомога більше мешканців громад до систематичних рекреаційних тренувань, координатори проводять різноманітні рухові активності та спортивні заходи, активні вихідні й сімейні старти. 

 

 

Йдеться про ігрові види спорту та марафони, зокрема скандинавська ходьба, легкоатлетичні пробіги, велоперегони тощо. Також вони консультують людей у питаннях фізичного виховання. Крім того, на постійній основі координатори проводять тренування на локаціях. 

Роботу координаторів організовують Управління молоді та спорту Київської ОВА разом з Київським обласним центром «Спорт для всіх» та Всеукраїнським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки Міністерства молоді та спорту України й Київської обласної військової адміністрації.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

09.04.2024

Читати далі
Згорнути