Інспекція спортивної інфраструктури в Пустоварівці. Фото

Робочий візит Київщиною: інспекція спортивної інфраструктури в Пустоварівці

З робочим візитом відвідав Київщину Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту, проінспектувавши спортивну інфраструктуру в селі Трушки у Фурсівській об'єднаній територіальній громаді на Білоцерківщині, Шамраївку, Сквиру й Пустоварівку у Сквирському районі та місто Обухів.

 

 

Про відкриття новозбудованого футбольного поля в Трушках та візит до Шамраївки й Сквири прес-служба Управління фізичної культури і спорту вже повідомляла у попередніх новинах:

Робочий візит Київщиною: будівництво мультифункціонального майданчика в Сквирі

«Київщина спортивна»: будівництво мультифункціонального майданчика в Шамраївці

«Київщина спортивна»: урочисте відкриття спортивного майданчика у Трушках

 

 

Отже, Пустоварівка. Саме тут, на Сквирщині 31 травня до Міжнародного дня захисту дітей було урочисто відкрито міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42х22 м, зведеним трохи більше як за місяць. Збудований стадіон в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», а профінансований за рахунок коштів державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

 

 

Метою візиту Сергія Тимофєєва до гостинного села стала інспекція новозбудованого футбольного поля для перевірки його функціонування та завантаженості. Інспекція продемонструвала, що майданчик задіяний на повну потужність, особливо у вечірній час.

 

 

«Щовечора місцеві дітлахи грають у футбол, проводять тренування, займаються спортом. Майданчик відчиняється на перше ж прохання дітей, головне – їхнє бажання, і воно присутнє. Що ж до турнірів, то поки проводяться матчі на районному рівні. Наш ФК «Колос», посідаючи третє місце, ставить за мету потрапити до першої ліги. Сама ж команда проводить матчі на великому полі (повнорозмірний новий стадіон знаходиться поруч – прим.прес-служби), а тренування, особливо за несприятливих погодних умов відбуваються на цьому майданчику. Ще ми плануємо наступного тижня тут  же встановити майданчик з вуличними  тренажерами – все за рахунок місцевого бюджету», - коментує голова Пустоварівської сільської ради Микола Скочинський, який власне й допомагав в інспекції.

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Відкриттям нового стадіону відзначили всеукраїнський фестиваль "Ми - діти твої, Україно!" (ФОТО)

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.07.2019

Сквирська РДА
Читати далі
Згорнути