Інспекція спортивної інфраструктури Обухова. Фото

Робочий візит Київщиною: інспекція спортивної інфраструктури Обухова

З робочим візитом відвідав Київщину Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту, проінспектувавши спортивну інфраструктуру в селі Трушки у Фурсівській об'єднаній територіальній громаді на Білоцерківщині, Шамраївку, Сквиру й Пустоварівку у Сквирському районі та місто Обухів.

 

 

Про відкриття новозбудованого футбольного поля в Трушках, візит до Шамраївки й Сквири та інспекцію спортивної інфраструктури в Пустоварівці прес-служба Управління фізичної культури і спорту вже повідомляла у попередніх новинах:

Робочий візит Київщиною: інспекція спортивної інфраструктури в Пустоварівці

Робочий візит Київщиною: будівництво мультифункціонального майданчика в Сквирі

«Київщина спортивна»: будівництво мультифункціонального майданчика в Шамраївці

«Київщина спортивна»: урочисте відкриття спортивного майданчика у Трушках

 

 

Останнім на черзі робочого візиту Київщиною став славетний Обухів. Саме тут, на території загальноосвітньої школи №2 (Козацький шлях, 1) з минулого року функціонує міні-футбольне поле зі штучним покриттям розміром 42х22 м. Збудований стадіон в рамках державної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» та профінансований за рахунок коштів державного бюджету України та місцевих бюджетів порівну, 50х50.

 

 

Метою візиту Сергія Тимофєєва до міста стала інспекція новозбудованого футбольного поля для перевірки його функціонування та завантаженості. Інспекція продемонструвала, що майданчик задіяний на повну потужність. Вхід на стадіон завжди вільний, ворота гостинно розкриті, заохочуючи до занять ігровими видами спорту.

 

 

На території, де розташувався майданчик для міні-футболу, вимальовується справжній спортивний комплекс. Так, місцевими коштами зведений стадіон для гри в баскетбол та волейбол. Поряд зі стадіоном – майданчик з вуличними тренажерами. Зведення нових об’єктів планується і надалі, - розповідають подробиці спортивного життя директор центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та представник міської ради Дмитро Шевченко та викладач географії другої школи Ольга Руденко, що за власною ініціативою приєдналася до інспекції. Незважаючи, що спорткомплекс знаходиться на території школи, об’єкти працюють не тільки для школярів, а й для всіх мешканців міста, які бажають вести здоровий спосіб життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.07.2019

м.Обухів
Читати далі
Згорнути