Бориспіль. Фото

Робочий візит Борисполем: зустріч з мером

В рамках робочого візиту до міста Бориспіль, який відбувся сьогодні, 26 квітня Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту відвідав спортивні події, зокрема чемпіонат України з хокею на траві, провів робочі зустрічі та проінспектував інфраструктуру цього затишного міста, куди сходяться всі дороги.

 

 

Про всі заходи піде мова у наступних публікаціях, а зараз - про головну зустріч. Головну, тому що зустріч відбулися з мером міста Бориспіль Анатолієм Федорчуком. Перемовини велися в доволі демократичних умовах – на свіжому повітрі, на доглянутій площі безпосередньо перед мерією.

 

 

Обговорили стрімкий розвиток інфраструктури міста, плани будівництва нових майданчиків, не тільки футбольних, а й багатофункціональних, а також можливість проведення спортивно-масових заходів у Борисполі.

 

 

Проінспектували футбольне поле зі штучним покриттям та майданчик з вуличними тренажерами, розташовані на території Бориспільської загальноосвітньої школи №1 імені Юрія Головатого. Спортивні об’єкти встановлені минулого року та профінансовані з обласного бюджету в рамках програми  «Київщина спортивна». Майданчики користуються популярністю: в момент відвідин на полі під опікою тренера відбувався футбольний матч, а на тренажерах займалися спортом юні бориспільці.

 

 

Також в зустрічі взяв участь директор ДЮСШ Михайло Шкоруп, який допомагав знайомитися зі спортивною стороною міста Бориспіль, Віктор Щегель, президент Київської обласної федерації хокею на траві в Україні та Микола Костянець, директор міського стадіону «Колос».

 

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.04.2018

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути