ДЮСШ, Бориспіль. Фото

Робочий візит Борисполем: інспекція ДЮСШ

В рамках робочого візиту до міста Бориспіль, який відбувся сьогодні, 26 квітня Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту відвідав спортивні події, провів робочі зустріч та проінспектував інфраструктуру цього затишного міста, куди сходяться всі дороги.

 

 

Про зустріч з мером Борисполя Анатолієм Федорчуком мова йшла в попередній новині. А зараз до вашої уваги інспекція дитячо-юнацької спортивної школи, яка відбулася за допомогою господаря закладу - директора ДЮСШ Михайла Шкорупа. Господаря, а не просто начальника, так як школа має охайний, цивілізований вигляд та помітно користується популярністю серед місцевого населення.

 

До речі, в минулому Михайло Іванович - тренер з боксу.

Відразу відмітимо одне нововведення, яке мало де зустрінеш. У холі закладу встановлено великий монітор, де транслюється все те, що відбувається в басейні. І турботливі батьки мають змогу спостерігати за своїми чадами, сидячи на кріслах, а не «паритися» безпосередньо біля води.

 

 

В школі розвивають аж 13 видів спорту: це хокей на траві, волейбол, бокс, легка атлетика, настільний теніс, художня гімнастика, футбол, вільна боротьба, плавання, баскетбол, гирьовий спорт, пауерліфтинг. Заклад пишається і чемпіонами та призерами з цих видів спорту як місцевих, так і всеукраїнських та міжнародних змагань. Також тут регулярно проводяться міські та всеукраїнські змагання, на одне з яких, а саме чемпіонат України з армспорту, завітав нещодавно Сергій Тимофєєв.

До речі, наступного місяця бориспільській ДЮСШ виповниться 45 років! Поважний вік. Поважний заклад.

 

 

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.04.2018

м.Бориспіль
Читати далі
Згорнути