Володарка. Фото

Робочі зустрічі у Володарці

В рамках робочого візиту Вишгородським, Володарським та Білоцерківським районами Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської облдержадміністрації відвідав Володарку, де провів ряд зустрічей та проінспектував спортивні об’єкти.

 

 

Сергій Олександрович разом з представниками влади Володарки -  виконуючим обов'язки голови Володарської адміністрації Андрія Пентелейчука, керівника апарату адміністрації Олени Гетман та завідувача сектору фізичної культури та спорту Андрія Жука проінспектували футбольне поле зі штучним покриттям та майданчик з вуличними тренажерами, встановлені минулого року та профінансовані з обласного бюджету в рамках програми  «Київщина спортивна». Об’єкти користуються популярністю як серед дорослого населення, так і серед дітлахів. А учні сусідньої школи облюбували на перерві та після занять гайнути на тренажери зі словами «побігли на атракціони». Також оглянули міський стадіон, на території якого і розташоване футбольне поле, який помітно потребує заміни новими трибунами.

 

 

Під час візиту долучилися до акції «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою».

 

 

Наступним об’єктом інспекції у місті стала Володарська районна дитячо-юнацька спортивна школа, де гостинно зустрів делегацію її очільник та колишній вихованець Іван Ганжелавий. Іван Іванович провів екскурсію шкільними приміщеннями, поділився здобутками та проблемами. В закладі функціонують тренажерні зали, великий спортивний зал для занять ігровими видами спорту, навіть працює сауна для спортсменів. В школі розвиваються всі види легкої атлетики, футбол та бокс, та виховуються 202 спортсмени.

 

Інші новини з візиту:

Навчально-спортивна база: місце, ди виховують чемпіонів-веслувальників

Візит на Вишгородщину: зустріч з очільником райдержадміністрації

107 найкращих боксерів провели 97 ефектних поєдинків на ХХХІІІ Всеукраїнському турнірі з боксу

Вражаючий чемпіонат з плавання відбувся у Вишгороді

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.04.2018

Володарська РДА
Читати далі
Згорнути