Різдвяні старти. Фото

«Різдвяні старти»: виконано нормативи для Глазго

Новий всеукраїнський легкоатлетичний сезон традиційно почався «Різдвяними стартами» у Києві. Один з найулюбленіших спортсменами турнір у приміщенні підтвердив свій статус. І стосувалося це як зіркових імен у стартових листах, так і результатів, адже 11-12 січня всі, хто зібралися у київському манежі на Березняках, стали свідками виконання атлетами семи нормативів для участі у чемпіонаті Європи у приміщенні, який у березні відбудеться у Глазго.

Серед представників Київщини результати рівня нормативів на чемпіонат Європи у приміщенні продемонструвала Анна Плотіцина (8,09 с) з бігу на 60 метрів з бар’єрами.

 

 

У змаганнях серед чоловіків і взагалі на старт вийшли відразу четверо лідерів збірної на дистанціях 20 і 50 км. Вихованець Київської обласної школи вищої спортивної майстерності та тренера Анатолія Соломіна Едуард Забуженко перетнув фінішну лінію другим (19.24,21 хв).

 

 

«Проведення будь-яких змагань – це репутація федерації. І «Різдвяні старти» не виняток. Ми дотримуємося нашого календаря, витримуємо статус цих змагань упродовж 24 років. З першого дня, як їх започаткували, ми регулярно їх організовуємо і проводимо.

За складом учасників ми повністю відповідаємо рівню чемпіонату України у його мінівигляді, - говорить перший віце-президент ФЛА Києва Євген Резанов, який, власне, і займається всіма технічними і організаційними питаннями, пов’язаними зі змаганнями. – Це перший всеукраїнський турнір сезону і чудова нагода для атлетів перевірити свою форму і готовність перед командним чемпіонатом України (25-26 лютого, Суми)  і чемпіонатом України у приміщенні (7-9 лютого, Суми) та за результатами цих турнірів сформувати команду на чемпіонат Європи у приміщенні.

Цьогорічний початок сезону став просто прекрасним, свідченням чому є виконана і підтверджена легкоатлетами кількість нормативів у Глазго-2019».

У розмові з Євгеном Резановим прес-аташе ФЛАУ Ольга Ніколаєнко не оминула увагою і питання реконструкції манежу. «Так, дійсно, реконструкцію можна було прискорити, але тоді довелося б закрити внутрішню частину манежу задля проведення ремонтних робіт, а у такому разі зимовий сезон ніяк не змогли б провести, - говорить Євген Анатолійович. - Тим більше у нашому манежі крім легкої атлетики ще й багато інших видів спорту: сучасне п’ятиборство, фехтування, боротьба, спортивне орієнтування. Зараз над витривалістю тут також працюють веслувальники. Впродовж дня тут буває приблизно по тисячі людей, та й змагання проводяться регулярно. Тому закривати манеж на зиму і лишати всіх можливості тренуватися і змагатися було б не розумно. Всі роботи по реконструкції продовжаться вже у квітні, після закінчення сезону».

Результати «Різдвяних стартів»-2019

За інформацією ФЛАУ

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

15.01.2019

Читати далі
Згорнути