«Різдвяні старти»: перші місця та особисті рекорди

Завершилися XXV всеукраїнські відкриті змагання з легкої атлетики у приміщенні «Різдвяні старти», які 10-11 січня приймав київський манеж.

Спортсмени збірної Київської області, основу якої склали вихованці Київської обласної школи вищої спортивної майстерності , здобули 19 нагород різного ґатунку.

У штовханні ядра дівчата не залишили місця на п’єдесталі для конкуренток і розподілили місця наступним чином: Ольга Голодна - 1 місце з результатом 17.19, Тетяна Кравченко - 2 місце, Анна Самолюк - 3 місце.

Так само у чоловічому штовханні ядра майже весь подіум зайняли наші хлопці. Віктор Самолюк посів першу сходинку п’єдесталу пошани з результатом 19.35. Микола Багач став срібним призером.

Ярослава Ястреб перемогла у бігу на 2000 м з бар’єрами та посіла 3 місце у бігу на 3000м з особистим рекордом.

Кирило Андрущенко став чемпіоном зі спортивної ходьби на дистанції 5000 м.

Юлія Мороз посіла виборола золоту нагороду з бігу на відстань у 3000 м.

Анастасія Черемісіна посіла 2 місце у стрибках у довжину з особистим рекордом  6.19.