"Різдвяні старти". Легкоатлетичний сезон-2023 стартував

Різдвяного вікенду в столиці стартував легкоатлетичний сезон - відбулися XXVIII Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти".

Легкоатлети Київщини стали володарями чотирьох срібних і однієї бронзової нагород.

На дистанції 2000 м з перешкодами Денис Лисенко здобув “срібну”нагороду, з особистим рекордом. На дистанції 800 м Денис Лисенко не потрапив до тріки призерів, проте продемострував гідний результат з особистим рекордом.

Олександр Климач прийшов до фінішу другим в бігу за бар’єрами на 60 м.

Марія Слобода здобула срібло у стрибках в довжину.

Ще одне срібло виграла Юлія Лобан в метанні ядра, встановивши особистий рекорд. В бігу з бар’єрами на 60 м Юлія фінішувала п’ятою.

Єдину бронзу принесла команді Вікторія Шкурко в дисципліні «біг з бар’єрами» на дистанції 1500 м.

ВСІ РЕЗУЛЬТАТИ

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!