Реконструкція спортивних закладів, нарада в КОДА. фото

Реконструкція спортивних закладів: в Київській ОДА відбулася онлайн-нарада з представниками спортшкіл

На виконання проекту Президента України реконструкції 18 спортивних інтернатів та 100 ДЮСШ з метою забезпечення кращої підготовки спортсменів в регіоні в Київській області цьогоріч заплановано приведення до сучасних вимог шести комунальних спортивних закладів (місцевих і обласних). Проект заплановано реалізувати у 2022 році.

 

 

Про це йшлося вчора, 19 липня на розширеній онлайн-нараді в приміщенні Київської обласної державній адміністрації за участю представників Офісу Президента України та Міністерства молоді та спорту під головуванням заступниці голови КОДА Тетяни Щербак.

 

 

Для здійснення особистих презентацій концепцій реконструкції своїх закладів на нараду були запрошені представники комунальних спортивних закладів.

 

 

Презентував загальну концепцію реконструкції спортивних закладів та дитячо-юнацьких спортивних шкіл Сергій Тимофєєв, начальник управління молоді та спорту. Та поділився планами щодо покращення матеріальної бази спортивних шкіл.

 

 

Як вже зазначалося, захищалися проекти реконструкцій шести спортивних закладів Київщини – двох училищ та чотирьох дитячо-юнацьких спортивних шкіл. А саме: Броварський спортивний фаховий коледж, Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту, Бориспільська ДЮСШ,  Броварська ДЮСШ, Київська обласна ДЮСШ, Київська обласна спеціалізована ДЮСШ олімпійського резерву «Промінь» з велоспорту.

По кожному закладу було запропоновано конкретне бачення щодо розвитку окремих видів спорту і відповідно запропоновано проведення необхідних робіт по об’єктах для забезпечення кращої підготовки спортсменів у регіоні.

Проєкти реконструкції затверджених закладів мають бути готові до кінця 2021 року, щоб у 2022-му можна було розпочинати будівельні роботи.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

20.07.2021

Читати далі
Згорнути