чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед молоді, Польща. фото

П’ятиборки Київщини стають бронзовими призерками Європи U24 в польському Джонкові

З 18 по 22 листопада відбувся четвертий в історії чемпіонат Європи з сучасного п’ятиборства серед молоді до 24 років, який незмінно приймає Польща.

Цього разу в місті Джонков змагання, що включають плавання, фехтування, верхову їзду та «Laser Run» (біг + стрільба з лазерного пістолета), зібрали спортсменів із семи країн: Литви, Польщі, Туреччини, Угорщини, Чехії, Швейцарії та України.

 

 

Українська збірна на чолі з головним тренером Юрієм Мерщієм на цих, перших після тривалої ізоляції, міжнародних змаганнях продемонструвала блискучий результат, здобувши весь комплект нагород - золото, срібло та бронзу у командних змаганнях та естафеті-мікс.

 

 

У складі нашої національної команди Київщину гідно представили вихованки Центру олімпійської підготовки Анастасія Чижова та Ірина Бойченюк.

Ірина Бойченюк у складі жіночої збірної  у командній першості і виборола бронзову нагороду.

В змаганнях індивідуальної першості з плавання Ірина посіла третє місце. Не було рівних нашій спортсменці у змаганнях з конкуру - 1 місцеУ фехтуванні Бойченюк посіла 10 місце, у комбінованому виді також стала десятою.

Анасасія Чижова стала 17-ю. Під час виконання вправ спортсменка припустилася помилки і впала з гімнастичного коня.

 

 

По завершенню змагань за традицією Ірина Бойченюк разом з тренером Олегом Плаксіним привезла до Київського обласного центру олімпійської підготовки здобуті трофеї континентальної першості, де їх радо зустріли очільник ЦОПу Василь Наумчук та заступник директора зі спортивної роботи Роман Гейло. 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.11.2020

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути