Принципова перемога на ЧЄ. В боротьбі за золото українець здолав борців росії та білорусі

24-30 червня сербське місто Новий Сад приймав чемпіонат Європи з вільної, греко-римської та жіночої боротьби U17.      

І Київщина вже має першу нагороду в греко-римському стилі. Золото у ваговій категорії 65 кг здобув Владислав Покотило, вихованець Центру олімпійської підготовки Київщини, спортивного клубу боротьби «Крюківщина» та Державної ШВСМ.

 

 

На жаль, Міжнародна федерація боротьби прийняла рішення дозволити представникам країн-терористів, росії і білорусі, брати участь у змаганнях, хоч і під нейтральними прапорами та без символів своїх країн #404.

Тому показовою і символічною стали перемоги українця - в фінальній сутичці він здолав представника країни-окупанта росії, ізвічного ворога Української Нації, а на шляху до золота переміг білоруса. І це для всіх нас – подвійна перемога.

 

 

«У фіналі Влад виборов перемогу з рахунком 2:2 в останньому раунді над російським борцем. Яскравою і видовищною видалася сутичка принципових суперників. І настільки видовищною, що на татамі ледве не дійшло до бійки. Що ж до виступу Покотила в боротьбі за титул чемпіона Євпропи, то першу сутичку він провів з вірменином, в другій переміг посібника тероризму з білорусі, третій двобій виграв у шведа, а за вихід в фінал боровся з сербом», - коментує тренер Дмитро Пікалов, який протягом всього турніру був поряд зі своїм вихованцем. Прояв емоцій від такої перемоги був яскравим і в самого тренера – Дмитро на радощах вибіг на ринг та зробив технічний кидок через стегно новоспеченого чемпіона зі словами «ось так треба було перемагати кац…па!».

 

 

Відзначимо, що Владислав Покотило – уродженець та мешканець Гатненської громади, а тренується і офіційно представляє Вишнівську ТГ. Здобути європейське золото вихованцю спортсмену допоміг тренерський штаб у складі: Дмитро Пікалов, Олександр Кузнєцов та Таваккюль Танривердієв.

 

 

Трансляція змагань

Стежимо за результатами

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

 
Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

26.06.2024

Читати далі
Згорнути