турнір з художньої гімнастики «Принцеса Лебідь». фото

«Принцеса Лебідь»: турнір з художньої гімнастики прийняла Біла Церква

Є види спорту, які складно описати словами – їх потрібно бачити, відчувати, вдихати. Одним з них є художня гімнастика. У  Київському обласному ліцеї фізичної культури і спорту, починаючи з 2006 року, вже стало доброю традицією проведення турніру з художньої гімнастики «Принцеса Лебідь».

Тож цей рік не став виключення - з 2 по 4 грудня в Білій Церкві відбулися щорічні змагання.

Найголовнішу нагороду – титул “Принцеса Лебідь -2020” здобула вихованка Київського обласного ліцею фізичної культури і спорту Єлизавета Краєвська.

Загалом, гімнастки гідно виступили на змаганнях і кожна команда неодноразово піднімалася на сходинку п’єдесталу.

 

 

Серед білоцерківських гімнасток відзначилися:

- Дяченко Кароліна – І місце за програмою МС (2003 р.н.), Щитова Крістіна – ІІ місце за програмою МС (2003 р.н.), Краєвська Ліза – І місце за програмою МС (2004 р.н.), Грачова Катя – ІІІ місце за програмою МС (2004 р.н.), Полякова Діана – ІІ місце за програмою МС (2004 р.н.), Азза Ліза – І місце за програмою КМС (2005 р.н.), Задеря Анна - ІІ місце за програмою КМС (2005 р.н.), Тимченко Софія – І місце за програмою КМС (2005 р.н.), Мизінаю Юлія – ІІ місце за програмою КМС (2005 р.н.), Косяк Крістіна – ІІІ місце за програмою КМС (2005 р.н.), Винарчик Валерія – ІІ місце за програмою КМС (2006 р.н.), Вчерашня Юлія – ІІІ місце за програмою КМС (2006 р.н.), Гречанюк Анастасія – ІІ місце за програмою КМС (2006 р.н.), Драганова Олександра - ІІ місце за програмою КМС (2006 р.н.), Козубенко Софія – І місце за програмою І розряду (2007 р.н.).

 

 

Фото probc.tv

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

07.12.2020

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути