Нарада з представниками інститутів громадянського суспільства. Фото

Проєкти молодіжної політики та національно-патріотичного виховання: реалізація, фінансування та співпраця

28 жовтня управлінням молоді та спорту Київської облдержадміністрації під головуванням начальника Управління Сергія Тимофєєва було проведено робочу нараду з представниками інститутів громадянського суспільства. Темою зустрічі стала реалізація проєктів, для виконання яких надається фінансова підтримка в сфері молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на конкурсних засадах.

 

 

На нараді були присутні представники громадських організацій, які згідно визначеного конкурсною комісією рейтингу стали переможцями конкурсу та заходи яких можуть бути профінансовані за рахунок коштів обласного бюджету.

 

 

В рамках засідання, на засадах відповідального партнерства, були обговорені можливі шляхи реалізації проектів-переможців конкурсу, а також передбачено можливості внесення змін до процесів реалізації в умовах карантинних обмежень.

 

 

Варто зауважити, що стейкхолдерам було запропоновано взяти до уваги стратегічне досягнення глобальних цілей сталого розвитку у їх діяльності.

Співпраця та подальше впровадження різноманітних форм роботи з молоддю лежать в основі ефективної співпраці управління молоді та спорту й інститутів громадянського суспільства на Київщині.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

28.10.2020

Читати далі
Згорнути