Проєкт Моя безпека. Фото

Проєкт «Моя безпека»: урочисте відкриття Інструкторсько-методичного семінару

19 листопада відбулося урочисте відкриття інструкторсько-методичного семінару «Моя безпека», що є другим, – практичним етапом цього проекту.

Проєкт «Моя безпека» спрямований на набуття знань, умінь та навичок в галузі особистої безпеки людини задля їх впровадження в системі національно-патріотичного виховання молоді Київщини. Це проєкт, що об’єднує людей, які готові передавати та отримувати знання і уміння, навчати молодь дбати про себе і своє оточення. Тому Проєкт так і називається «Моя безпека».

 

 

Головними організаторами заходу є Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації спільно з комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр», які є основними стейхолдерами в реалізації державної молодіжної політики та національно-патріотичного виховання на Київщині.

Дав старт заходу вітальним словом Сергій Тимофєєв - начальник управління молоді та спорту КОДА.

 

 

У рамках заходу відбуваються зустрічі з представниками органів виконавчої влади, Збройних сил України, інститутів громадянського суспільства, які ефективно працюють у сфері національно-патріотичного виховання.

 

 

Серед запрошених партнерів -  начальник відділу цивільно-військової взаємодії Управління цивільно-військового співробітництва Генерального штабу Збройних Сил України В’ячеслав Попов, начальник групи цивільно-військового співробітництва Командування Сил спеціальних операцій України Антон Мельник.

 

 

«Програму семінару складено по напрацюванням ГО «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад», що проводили таку програму в клубі із своїми вихованцями, в 2018 році в області в рамках делегування повноважень, і в цьому році весь травень ми з вами зустрічалися двічі на тиждень на он-лайн вебінарах Першої теоретичної частини цього семінару, - прокоментував керівник ГО «Молодіжний військово-патріотичний спортивний клуб «Каскад» Юрій Пустовій.

 

 

«Учасники займаються на базі військово-патріотичного стрілецько-спортивного центру «Варта Київської Русі», де символічно розпочинаємо нашу співпрацю в галузі національно-патріотичного виховання», - зауважив керівник громадської організації  «Всеукраїнське об'єднання «Асоціація воїнів АТО «Київська Русь» Олександр Чекмаз.

Основною метою заходу є спеціальна теоретично-практична підготовка керівників громадських організацій, гуртків, громадських активістів, педагогів, що працюють з дітьми та молоддю Київської області у сфері національно-патріотичного виховання, які залучаються до проведення занять за напрямом  особистої безпеки людини і максимально донести цю інформацію до молоді Київщини.    

 

 

«З 2005 року одним із пріоритетних напрямів роботи Київського обласного молодіжного центру є національно-патріотичне виховання молоді. Тож багато проектів і заходів реалізовано за цей період. Семінар же «Моя безпека» є пілотним проектом і проводиться вперше, про що зазначив в.о. директора Київського обласного молодіжного центру», визначив - Андрій Михайлов.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

19.11.2020

Читати далі
Згорнути