Стадіон в Тетієві за програмою Велике будівництво. Фото

Програма «Велике будівництво»: голова Київщини завітав на відкриття стадіону "Колос" (ФОТО)

У Тетієві на Київщині завершились масштабні роботи з оновлення головного міського стадіону «Колос» імені Петра Сича. Реконструкція поля і трибун та будівництво спортивних майданчиків відбувалися в рамках Президентської програми «Велике будівництво».

Про це вчора, 20 жовтня під час урочистого відкриття об’єкту повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

 

 

Відзначимо, що урочистий захід був малочисельним, адже адаптивний карантин триває, а значить триває і дотримання його правил та обмежень. Серед високих гостей на відкриття завітали заступники очільника Київщини Олександр Скляров, Дмитро Назаренко та Андрій Лісовик, виконуючий обов'язки директора департаменту регіонального розвитку КОДА Валерій Кравчук, мер міста Руслан Майструк та голова Тетіївської районної державної адміністрації Наталія Дячук. А також мав нагоду оцінити зі спортивної точки зору оновлений стадіон керівник Управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв.

ФОТОРЕПОРТАЖ

 

 

«Загальна вартість оновлення стадіону склала 5,2 мільйони гривень. Ці кошти – наша інвестиція в майбутнє. Завдання влади всіх рівнів – створити умови для того, щоб діти мали можливість займатися спортом, бути загартованими та фізично розвиненими. Для цього тепер тут є всі можливості», – зазначив Василь Володін.

 

 

Стадіон «Колос» є фактично спортивним центром міста, тому під час реконструкції об’єкт намагались максимально модернізувати. Там  встановили нові трибуни та оновили натуральний газон повнорозмірного футбольного поля. Збудували універсальний мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту та поле для міні-футболу. На черзі – оновлення бігових доріжок.

 

 

За свою працю на благо ввіреної йому області Василь Володін отримав відзнаку міста - Подяку за підтримку у реалізації проєкту "Реконструкція трибун з влаштування універсального ігрового майданчика на території стадіону "Колос" в місті Тетіїв вручив мер Тетієва.

 

 

Загалом оновлена в рамках державної програми «Велике будівництво» та за фінансування  державного фонду регіонального розвитку спортивна інфраструктура стадіону призначена для різних видів спорту. То ж на ньому проводитимуться змагання обласного і всеукраїнського рівнів та тренування з футболу, баскетболу, волейболу, літнього біатлону та інших видів спорту. І вже спортивні об’єкти стадіону не стоять самотою. Про що впевнилися під час урочистого відкриття почесні гості, які мали нагоду споглядати, як на спортмайданчиках точилися баскетбольний та футбольний матчі, а поряд – вправлялися біатлоністи, бігаючи на лижоролерах та цілячи по мішенях.

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото прес-служби Управління молоді та спорту

Київоблдержадміністрації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му
Розвиток спортивної інфраструктури на Київщині: 69 об’єктів за три роки
Будівництво мультифункціональних майданчиків за державною субвенцією

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

21.10.2020

Тетіївська РДА
Читати далі
Згорнути