Відкриття футбольного поля, Біла Церква. Фото

Програма "Київщина спортивна": відкриття футбольного поля в Білій Церкві

«Біла Церква стає дедалі більш спортивною. Ми постійно можемо спостерігати змагання, які проводяться по вулицях міста. Але щоб гідно змагатися і виборювати призові місця, потрібно розвивати спортивну інфраструктуру», - коментує у відеосюжеті церемонію відкриття спортивних майданчиків школах у школах №18 та №16 білоцерківське телебачення.

 

 

Саме в День знань відбулося відкриття двох стадіонів зі штучним покриттям. Про урочистості в школі №18 ми вас інформували в попередній новині. А наразі піде мова про школу №16.

 

 

Отже, на території спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів №16 імені Кириленка відбулася врочиста церемонія відкриття міні-футбольного поля та майданчика з вуличними тренажерами.

 

 

В урочистостях взяв участь Сергій Тимофєєв, начальник управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації: «Мені дуже приємно, що в Київській області завдяки обласній програмі розвитку спорту «Київщина спортивна» та за участю місцевої влади відбувається відкриття спортивних майданчиків. Я впнений, в здоровому тілі – здоровий дух! Слава Україні!».

 

 

Поява футбольного поля та майданчика з вуличними тренажерами в Білій Церкві – це чергове свідчення того, що обласна програма "Київщина спортивна" успішно продовжує свою діяльність. У цьому році це чергова ластівка з 18 запланованих міні-футбольних полів та майданчиків з вуличними тренажерами, що фінансується коштом обласного бюджету. Координатором виконання програми виступає Управління фізичної культури і спорту Київської обласної держадміністрації на чолі з керівником Сергієм Тимофєєвим.

НОВІ ФУТБОЛЬНІ ПОЛЯ КИЇВЩИНИ

 

 

«Депутати, звичайно, приймають участь, але в першу черга подяка підприємцям, підприємству, людям, які живуть у цьому місті і чесно сплачують податки. Саме завдяки вам ми маємо можливість будувати такі стадіони. В планах на майбутнє - щоб кожна школа мала не тільки футбольний стадіон, а й мультифункціональні майданчики», - прокоментував мер міста Геннадій Дикий.

 

 

В заході взяв участь депутат Верховної Ради України Хвича Мепарішвілі. А також на спортивне свято завітали представник Федерації футболу Київської області Ігор Гейло, начальник відділу освіти Юрій Петрик, керівник управління з питань молоді та спорту Катерина Литвиненко, власне господар закладу – директор школи №16 Анатолій Бабенко та інші поважні гості.

 

 

«Можна сказати, це цілий спортивний комплекс для нашої 16-ої школи. Цей величезний внесок у справу фізичного виховання підростаючого покоління гідно оцінили педагоги, учні та їх батьки – жителі нашого мікрорайону. З відкриттям нового стадіону у дітей і дорослих з'явилася реальна можливість з інтересом і користю проводити дозвілля. Від імені дітей і дорослих сердечно дякуємо вам і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю», - радіє появі нового спортоб’єкта завуч школи Лариса Галкіна.

 

 

Для того, щоб бути успішним у житті, наші учні повинні дружити зі спортом. Саме з цією метою на біля нового футбольного поля встановлено вуличні тренажери, де під керівництвом учителів фізичної культури учні школи займаються силовими вправами. У наш час, коли відвідування спортклубів обходиться недешево, це гарний спосіб провести час на свіжому повітрі з користю як для фізичного стану, так і для психологічного. Отже, тепер на шкільному стадіоні справжній спортивний комплекс – окрім нових спортоб’єктів тут розташована баскетбольна арена та майданчик для гри у волейбол.

 

 

Право зробити перший по м’ячу надали Сергію Тимофєєву та Геннадію Дикому, після чого свій перший матч на новенькому полі зіграли футбольні команди 16-ї школи.

Стадіон відкрито! Рушаймо до нових спортивних рекордів!

ФОТОРЕПОРТАЖ з церемонії відкриття майданчиків в школах №18 та №16

 

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

03.09.2018

м.Біла Церква
Читати далі
Згорнути