ІХ літні всеукраїнські ігри ветеранів спорту з баскетболу пам'яті Михайла Баки, Коблево. Фото

Представник Управління молоді та спорту виборов срібло баскетбольного турніру пам’яті Михайла Баки

Баскетбольні чоловічі збірні команди ветеранів Київської області повернулася з курортного міста Коблево, де з 20 по 25 травня відбувалися ІХ літні всеукраїнські ігри ветеранів спорту з баскетболу серед чоловіків 50+ та 60+ пам'яті Михайла Баки, відомого українського державного, громадського та спортивного діяча.

І повернулися наші ветерани як завжди з нагородами. У віковій категорії 50+ збірна Київщини стала володарем золотого кубку. А команда 60+ стала срібним призером престижного турніру.

 

 

Відзначимо, що до складу команди тренера В. Тодосієнка увійшов заступник начальника Управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації. Досвідчений баскетбольний ветеран Володимир Стеценко щороку привозить до Управління золотий чи срібний Кубок. Ось і цей рік не став виключенням.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Травмовані, втомлені, але щасливі – збірна ветеранів Київщини повернулася чемпіоном Ігор пам’яті Баки-2019

 

 

Ігри ветеранів спорту пам’яті Михайла Баки, які проводяться раз на два роки Асоціацією ветеранів спорту України під егідою Міністерства молоді та спорту, відбувалися вже вдев’яте. Нагадаємо, що турнір -2019 серед 60+ приніс команді Київщини чемпіонський титул.

 

 

Так, у віковій категорії 50+ змагалися команди, які були розділені на дві підгрупи, де грали по круговому принципу. Збірній Київщини вдалося обіграти всі команди – першою нашій команді поступилися полтавці, за ними – дніпряни. В фіналі команда столичного регіону вирвала перемогу у Кривого Рога та повезла додому в якості трофея золотий кубок турніру.

 

 

Команда Київщини 60+, за яку як вже зазначалося був заграний Володимир Стеценко, змогла обіграти Миколаївську область і місто Миколаїв та пробитися до фіналу.

У фінільному поєдинку з розривом в якихось кілька очок наша збірна змушена була поступитися команді Дніпропетровської області. В коментарі прес-службі управління молоді та спорту Стеценко відзначив, що причиною поразки стали травми провідних гравців, отримані в першій чверті матчу. Загалом протягом матчу його команда часто вела в рахунку, але не змогла втримати результат на свою користь.

Слід додати, що дніпряни буди представлені дуже сильним складом – команду можна вважати збірною України, адже до складу увійшли провідні гравці зі Сходу та Заходу країни.

А ось збірну Київщини 60+ послабили не тільки травми, здобуті на паркеті. Втрутився коронавірус і скосив ряди гравців, які зазвичай були представлені на провідних ролях на кшталт Андрія Подковирова.

 

 

На цьому участь Київської області в турнірі пам’яті Баки не завершується. Вже днями до Коблева відправляється збірна команда з Ірпеня 40+, де з 27 по 31 травня боротиметься за нові нагороди.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

25.05.2021

Читати далі
Згорнути