чемпіонат Європи з грепплінгу, Варшава. фото

Представник Київщини виборює бронзу чемпіонату Європи з грепплінгу

26-27 квітня у столиці Польщі Варшаві відбувся чемпіонат Європи з грепплінгу у двох розділах gi та no-gi.

Своїми враженнями від здобутої бронзової нагороди ділиться учасник змагань, представник Київщини Михайло Музиченко (1991 р.н.):

- У перший день змагань у розділі no-gi я провів чотири зустрічі, з яких перших дві виграв достроково. За вихід до фіналу поступився спортсмену з Росії по балах. За третє місце боровся з представником Ізраїля. По завершенню поєдинку у нас був рівний рахунок, але колегія суддів віддала перемогу супернику.

Другого день змагань у розділі gi боровся три сутички, з яких першу програв спортсмену з Ізраїлю, а дві наступні виграв у литовця та росіянина. І в результаті став бронзовим призером.

У моїй ваговій категорії було 16 спортсменів з 11 країн.

До цього чемпіонату я готувався в СК «Олімпійські резерви „Динамо“», СК «Спарта», а також відвідав тренувальні збори для спортсменів збірної України у Сумах.

Відзначимо, що Михайло Музиченко тренується у Фастові, в СК «Олімпійські резерви „Динамо“». Готував спортсмена  до змагань тренерських штаб у складі: Мхитарян А.Г., тренер СК «Спарта» (Київ) та Троценко І.П., тренер з функціональної підготовки (Фастів).

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/