Спартакіада депутатів Київщини, Бровари. Фото

Позитивні емоції Спартакіади депутатів Київщини

Цієї суботи в броварському легкоатлетичному манежі Київської обласної школи вищої спортивної майстерності відбулася чергова Спартакіада серед депутатів різних регіонів Київщини.

На урочисту церемонію нагородження завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київоблдержадміністрації. «Спартакіада депутатів Київської області! Всі молодці, 1 командне місце взяла Сквирська районна рада! Тільки позитивні емоції!», - коментує побачене Сергій Олександрович.

 

 

Цього разу змагання не стали масовими, бо в них взяли участь лише дев’ять команд, представників депутатського корпусу Київщини. Нажаль, не були присутні такі великі міста області як Бориспіль, Вишгород, Фастів, Буча, Ірпінь тощо.

В програмі заходу – змагання з настільного тенісу, шахів, дартсу, легкоатлетичної естафети та перетягування линви. Всі види змагань відбувалися в легкоатлетичному манежі, лише шахи у Броварському міському шаховому клубі.

 

 

В результаті підрахунку очок перше загальнокомандне місце і почесний Кубок переможця отримали депутати Сквирського району, другими стали народні обранці Макарівщини, а третє місце посіли представники Броварської районної ради.

 

 

У представників Броварів лише одне призове місце. Його завоювала в змаганнях з настільного тенісу серед жінок Вікторія Коваленко, яка стала кращою, отримавши нагороду за перше місце, - повідомляє Броварський спортивний портал.

 

 

Організаторами змагань виступили Управління фізичної культури і спорту КОДА на чолі з Сергієм Тимофєєвим, Київський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх», Київське обласне ФСТ «Спартак» при підтримці Броварської міської ради та відділу молоді і спорту Броварської міської ради.

 

Фото та інформація

Броварського спортивного порталу

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

30.10.2018

м.Бровари
Читати далі
Згорнути