Повір у себе. фото

«Повір у себе»: найзначніші перемоги - це перемоги над собою

Щорічно Київський регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» проводить чемпіонат Київської області з плавання серед осіб з інвалідністю. 

Ось і цьогоріч, 18 березня у Вишгороді, на базі плавального басейну ДЮСШ відбулись обласні змагання, в яких взяли участь понад 50 спортсменів з інвалідністю з різних міст Київщини: Біла Церква, Бровари, Вишгород, Обухів, збірна Київської області.

Змагалися спортсмени з порушеннями зору, слуху, розумового та фізичного розвитку, ураженням опорно-рухового апарату. Спортивний азарт і жвава атмосфера надали дітям не лише стимул до перемоги, але і додаткові можливості самореалізації.

 

 

Змагання відбулись з метою відбору спортсменів для подальшої участі у фінальних змаганнях «Повір у себе», Кубку України,  де учасники розділилися окремо за нозологіями у трьох вікових групах (дорослі, старша - 2006-2007 р. н., молодша - 2008 і молодші) та в особистій першості.

Підбадьорили учасників змагань директор Вишгородської районної ДЮСШ Микола Король, начальник Київського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Марія Віниченко, директор ДЮСШІ Олександр Каурайнен.

 

 

Героями себе відчули не лише лідери запливів, але і усі спортсмени. Адже професійний спорт для дітей з інвалідністю - колосальний прояв волі і мужності. Як відомо, найзначніші перемоги - це перемоги над собою.

Окремо відзначимо Юрія Чакавого, який виконав норматив Майстра спорту України.

 

 

«Вітаємо учасників змагань, бажаємо видатної спортивної кар’єри, успіхів та здобутків. Висловлюємо щиру подяку Вишгородському міському голові Момоту Олексію Вікторовичу, директору районної ДЮСШ Миколі Королю та персоналу басейну за привітний прийом, смачний стіл і душевну зустріч від регіонального центру та батьків учасників змагань», - коментують у регіональному центрі «Інваспорт».

 

 

За інформацією  прес-центру «Інваспорт»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.03.2021

Вишгородська РДА
Читати далі
Згорнути