Чемпіонат України з боксу, Дніпро. Фото

Потужний виступ боксерів Київщини на чемпіонаті України у Дніпрі

У Дніпрі з 27 травня по 2 червня відбувався чемпіонат України з боксу серед молоді (2001-2002 року народження).

Збірна Київщини, сформована на базі учнів Броварської школи боксу, під керівництвом тренера Броварського вищого училища фізичної культури Ігоря Цвітненка, успішно виступила на змаганнях, здобувши повний комплект нагород.

За підсумками турніру перше місце з виконанням майстра спорту виборов підопічний Нікана Руских та Ігора Цвітненка Павло Павлов (49 кг). У фіналі він здобув переконливу перемогу над Олександром Корнєєвим із Донецької області – 5:0.

Також чемпіоном України став Алі Дагли (52 кг) (тренери Д. Шерифов Д. та Ігор Цвітенко). Дагли був сильнішим за господаря змагань, Максима Городнюка, 3:2.

Срібним призером змагань став Руслан Шаповалов (81 кг) (тренери І.Сидоренко та Ігор Цвітненко). Руслан поступився у фіналі вінничанину Володимиру Кушніру.

А третю сходинку п’єдесталу посіли Ельвін Алієв (64 кг) (тренер Ігор Цвітненко) та Марк Домнін (60кг) (ЗТУ І.Глущенко).

Додамо, що у вазі 56 кг Іллі Щучкіну у виграному бою над боксером з Вінниці судді не дали перемоги – в підсумку п’яте місце (тренер В.Пікалов, І.Цвітненко).

П'ятими стали також Данило Мещерін (75 кг) та Віталій Атаманчук (75 кг).

В загальнокомандному заліку Київська область посіла друге загальнокомандне місце. Велику підтримку команді надали Київська обласна та Броварська міська федерації боксу та особисто Костянтин Калашніков, Володимир Матвійчук, Сергій Ілюхін, ЗТУ Олександр Поліщук та інші.