Сходження до спортивного Олімпу, Щасливе. Фото

Посвята в футболісти як перша сходинка до спортивного Олімпу

Розкішне свято спорту відзначали вчора на Бориспільщині, в селищі з промовистою назвою Щасливе. А присвячене воно було його величності Футболу – грі мільйонів.

 

 

Юних вихованців Щасливського навчально-виховного комплексу посвячували в футболісти. Велика й красива церемонія посвяти – це вже давня щорічна традиція.

 

Юрій Йовбак

Господар закладу Юрій Йовбак пропонував кожному майбутньому майстрові шкіряної кулі відпити з двох кубків – в одному солодке, в іншому гірке. Адже на думку Юрія Юрійовича такі напої символізують гіркоту поразки та радість перемоги.

 

 

На «Сходження до спортивного Олімпу», - а саме такі назву носило свято, - завітав Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації.

 

Сергій Тимофєєв

Привітавши спортсменів, тренерів та почесних гостей свята, Сергій Олександрович вручив найдостойнішим почесні відзнаки Управління фізичної культури і спорту. «За сумлінну і плідну працю, значні професійні досягнення та виховання підростаючого покоління хотів би нагородити почесною грамотою директора ОНЗ "Щасливський НВК "ліцей – загальноосвітня школа І-ІІІ ст. – дитячий садок" Юрія Йовбака. А також з величезним задоволенням вручаю подяки за внесок у розвиток спорту працівників начального закладу Євгена Панченка, Сергія Карпенка та Василя Науменка», - зазначив пан Тимофєєв.

 

Юрій Йовбак, Сергій Тимофєєв

Серед зіркових гостей був помічений видатний динамівець Володимир Лозинський, майстер спорту міжнародного класу, триразовий чемпіон СРСР, дворазовий володар Кубка СРСР у складі команди київського "Динамо", екс-тренер "Ворскли", який наразі продовжує свою тренерську діяльність, натаскуючи збірну ветеранів.

 

Володимир Лозинський, Юрій Йовбак

Сергія Федоровича також залучили до вручення нагород, а він, з неабиякою цікавістю споглядаючи дійство не сцені, дивувався: «У цій школі виросло багато толкових футболістів, заграних за українські клуби-гранди. Але вихованці Юрія Юрійовича не тільки добре грають у футбол, а ще й співають та танцюють як справжнісінькі артисти!». Додамо, що це правда, пан директор НВК розвиває у своїх дітей всі можливі і неможливі таланти. Бо в нього як в тій редакції хорошої газети, де навіть прибиральниці пишуть репортажі.

 

 

А ще відзначимо достойний похвали внесок у розвиток спортивного закладу голови селищної ради Миколи Шмаюна. Чек на 60 000 гривень вручив закладу пан Голова, натякнувши, що чув про потребу в нових воротах на стадіоні.

 

Хорхе Раффо

Варто згадати ще одного колоритного учасника свята. Саме учасника, а не просто гостя, тому що аргентинець Хорхе Раффо очолює дитячу академію «Шахтар» при школі. Хорхе також не лишився осторонь, висловив свій погляд на розвиток футболу, який тут люблять і поважають, та вручив відзнаки «Найкращим спортсменам».

 

В'ячеслав Сидоренко, директор Київської обласної ДЮСШ 

А тим часом свято йшло своєю чергою. Імениті гості нагороджували кубками й подяками найдостойніших, спортсмени зі сцени в свою чергу розважали вдячну публіку цікавими виступами. Окрім футболістів, у заході брали участь, демонструючи свою майстерність та отримуючи нагороди, представники художньої гімнастики, флорболу, боксу, греко-римської боротьби, хокею та інших.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ ТУТ 

Як славно святкувалося минулоріч, дізнавайтеся з цієї новини: «Кращий спортсмен-2017» та посвята у футболісти

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

08.02.2019

Читати далі
Згорнути