наметові таборівки на Київщині. фото

ПОШУК. АДАПТАЦІЯ. ВИЖИВАННЯ. На Київщині стартували перші наметові таборівки сезону-2021

ПОШУК. АДАПТАЦІЯ. ВИЖИВАННЯ. - основа вмінь і навичок та складові необхідних знань, котрі цими днями отримає молодь Київщини під час проведення першої наметової таборівки сезону-2021 - Школа виживання.
Стартував захід в форматі наметового табору 31 травня на території Циблівської територіальної громади Бориспільського району, і триватиме до 4 червня.

 

 

Юнакам та дівчатам, котрим пощастило пройти відбір і стати учасниками унікального проекту, інструктори міжнародного класу проводитимуть заняття із домедичної допомоги, перебування в екстремальних умовах, вміння переборювати власні страхи і перетворювати їх у енергію позитивних змін.

 

 

А також багато неочікуванок і знань чекають у лісі на відважних молодих та завзятих представників молоді громад столичного регіону: Пісківської, Переяславської, Ставищенської, Броварської, Ірпінської, Миронівської, Обухівської, Бориспільської, Білоцерківської, Яготинської, Бучанської, Ржищівської, Дівичківської, Баришівської.

 

 

“Вдячні усім небайдужим колегам, друзям за співпрацю та спільну місію — МОЛОДЬ!”, - відзначають у Київському обласному молодіжному центрі, який разом з Управлінням молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації є організатором заходу.

 

 

Мета заходу. Таборівки проводитимуться на виконання Програми національно-патріотичного виховання в Київській області на 2017-2021 роки (зі змінами) та Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2021 роки «Молодь Київщини» (зі змінами) з метою розвитку громадянської освіти молоді, підтримки молодіжних громадських організацій та об’єднань молоді, популяризації системи духовно-морального виховання молоді, а також активізації молодіжного руху планує проведення тематичних наметових таборівок для молоді Київщини.

 

 

Програма таборівок:
31 травня – 04 червня 2021 року «Школа виживання»
07 червня – 10 червня 2021 року «Молодь в громаді»
10 червня – 13 червня 2021 року «Тримай форму»
Ще більше дізнавайтеся про таборівки в анонсі заходу: Тематичні наметові таборівки на Київщині. Запрошуємо молодь до участі!

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

01.06.2021

Бориспільська РДА
Читати далі
Згорнути