Посади своє дерево, Володарка. Фото

"Посади своє дерево": Сергій Тимофєєв взяв участь у двомісячнику благоустрою

У Володарці цієї п’ятниці долучилися до двомісячника благоустрою "Посади своє дерево" та "Зробимо Україну чистою", який щорічно проводиться навесні.

Озеленяли місто, саджаючи нові дерева начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв, завідуючий сектором молоді та спорту Андрій Жук та директор спортивної школи Іван Ганжалавий.

 

 

До речі, зелена акція відбувалася під пильним наглядом небайдужих мешканців міста, які повсякчас зупинялися біля спортивної школи, споглядаючи за посадкою свіжих ялиночок. Та ще й робили схвальні зауваження, коли дізнавалися, що «садити своє дерево» до них завітав начальник обласного спортивного управління з Києва, із задоволенням роблячи спільні фото на пам’ять.

 

 

Благоустрій населених пунктів розпочався ще 18 березня не тільки на теренах Київщини, а й по всій Україні. Такий потрібний для екології захід проводиться відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України та розпорядження голови Київської облдержадміністрації Олександра Терещука.

 

 

Окрім вищезгаданих акцій, також на Київщині заплановано проведення обласних заходів до Дня благоустрою, до яких долучаються райдержадміністрації і міськвиконкоми, інші установи та організації різних форм власності, представники бізнесу, комунальні служби, колективи підприємств, житлових мікрорайонів, студентська та учнівська молодь, волонтери та просто небайдужі громадяни.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.04.2019

Володарська РДА
Читати далі
Згорнути