Збірна з вільної боротьби, Карпати. Фото

Поплавали, пограли в баскетбол і підкорили дві вершини: українські борці готуються до ЧС

Українська збірна з вільної боротьби на чолі з головним тренером Русланом Савлоховим продовжує підготовку до чемпіонату світу-2018, котрий відбудеться 20-28 жовтня в угорській столиці Будапешті.

Впродовж останніх двох тижнів борці готуються на території відпочинкового комплексу "Буковель". Пан Савлохов стверджує, що умови для роботи створені прекрасні, - повідомляє ua-football.com.

Окрім занять на килимі, спортсмени постійно плавають у басейні. А ще - грають у баскетбольне реґбі, улюблену ігрову забаву борців. Велика увага приділяється заняттям на тренажерах.

Крім того, команда піднялася на дві вершини - Синяк (1665 м над рівнем моря) і Хом'як (1542 м). За твердженням срібного призера Олімпіади-2012 Валерія Андрійцева, підйоми на ці гори важчі, ніж на головну вершину україни Говерлу, куди наші вільники у процесі підготовки щорічно здіймаються по кілька разів.

Руслан Савлохов з двома найталановитішими вихованцями, представниками Київщини - Валерієм Андрійцевим і бронзовим призером ЧС-2017 Андрієм Яценком

П'ятиразовий чемпіон Європи, триразовий призер чемпіонатів світу, старший тренер національної збірної України з вільної боротьби Олександр Захарук (справа) і срібний призер Олімпійських ігор Валерій Андрійцев на вершині гори Синяк

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

 

 

 

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

16.08.2018

Читати далі
Згорнути