Пліч-о-пліч та Активні парки. Володимир Стеценко відвідав Білоцерківську громаду

11 квітня в межах робочої поїздки до Білоцерківської громади керівник управління молоді та спорту Київської обласної державної адміністрації Володимир Стеценко спільно з директором Київського обласного центру фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх» Андрієм Михальчуком здійснили ряд робочих зустрічей та відвідали спортивні заходи.

 

 

Зокрема завітали до Білої Церкви на третій етап «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ігри», де в рамках районного етапу в матчевій зустрічі брали участь хлопці під пильним керівництвом віце-президента Київської обласної федерації волейболу Олександра Васьківського. Переможці представлять свою Білоцерківську громаду на обласному етапі серед команд закладів загальної середньої освіти.

 

 

Нагадаємо, що метою популярного спортивного проекту є залучення школярів до фізичного розвитку, формування у них лідерських якостей через спорт, можливість самовиразитися і, що важливо в наші часи, психоемоційна підтримка та налагодження соціальних контактів. Проведення шкільних ліг дозволить збільшити чисельність учнів, які матимуть доступ до регулярних занять фізичною культурою та спортом.

 

 

Також привітали новопризначеного координатора, який розпочав свою діяльність в рамках програми «Активні парки – локації здорової України», вручивши йому сумку зі спортивним інвентарем та екіпіровкою «Активні парки».

 

 

Так, координатором став учасник бойових дій Дмитро Шадлун. Капітан ЗСУ, учасник АТО. Має сертифікат інструктора з військової топографії. Займається пішим туризмом, веслуванням на човнах та веслуванням на тренажерні Concept – 2, інструктор з базової підготовки (суддя) у військово-патріотичних іграх.

 

 

Відтепер Дмитро організовуватиме в Білоцерківській громаді спортивні заходи та різноманітні активності, які він сьогодні вже провів в колі місцевих мешканців та гостей заходу. І що важливо й актуально на сьогодні, ветеран залучатиме до спорту своїх побратимів, учасників російсько-української війни.

 

 

Відзначимо, що основною метою Програми Президента України Володимира Зеленського є залучення людей усіх соціальних груп до систематичних тренувальних сесій та фізичних активностей, спрямованих на пропагування здорового способу життя серед всіх верств населення.

 

 

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.04.2024

Читати далі
Згорнути