Після страшного падіння зі скель Ніка Потапова повернулась до змагань і виграла бронзу ЧУ

Нові перемоги здобувають скелелази Київщини – так завершилася для нас серія чемпіонатів зі скелелазіння в сезоні-2021.

Остання, третя за ліком національна першість, цього разу з «трудності» з 31 липня по 2 серпня тривала в Дніпрі.

Нагадаємо, що перший в дисципліні «швидкість» відбувся 25 липня в Маріуполі (Київщина без медалей). Чемпіонат України з болдерингу виграв Федір Самойлов (28-30 липня, Київ). Загалом, за результатами чемпіонатів української серії буде визначений рейтинг у комбінованому заліку.

Отже, результатом чемпіонату України зі складності став для Київщини медальний доробок з двох нагород. Федір Самойлов знову виграв золоту медаль. Ніка Потапова задовольнялася бронзою.

Бронзовий результат Потапова здобула, не дивлячись на нещодавну травму, подробиці якої стали відомі з надійних джерел близького оточення Ніки..

«Місяць тому Ніці зняли гіпс. Вона отримала серйозні травми і перелом зі зміщенням кисті при роботі на скелях. Це спорт і травми бувають неминучі. Пролетівши чотири метри і вдаритися з усієї сили об скелю - нереально було травми уникнути. А на носі - чемпіонат України та міжнародні змагання..., - розповідають в коментарі прес-службі Управління молоді та спорту КОДА колеги Потапової. – Кисть руки, де діагностовано перелом, поломана і прооперовано два роки тому. І коли гіпс зняли, Ніка жалілася, що не може ворушити пальцями в повній мірі і стиснути їх в кулак. Але незважаючи не це, вже наступного дня вона була вже в спортзалі і посилено тренувалася! Ось що робить любов до своєї справи! А попереду на нашу спортсменку чекають Міжнародні змагання…».