Чемпіонат Європи з авіамодельного спорту, Болгарія. Фото

Пілоти Ілля та Дмитро Редюки виборюють європейську бронзу з авіамодельного спорту

Чемпіонат Європи з авіамодельного спорту в класі кордових моделей F2 з 14 по 19 липня приймав Пазарджик (Болгарія). Загалом участь у змаганнях взяли 42 авіамоделісти з 13 країн європейського континенту.

 

 

Традиційно переможно змагалися у керуванні моделями літаків, проявляючи професіоналізм при польотах та вміння у виконанні фігур вищого пілотажу екіпаж Іллі та Дмитра Редюків.

 

 

Так, тандему Редюків вдалося посісти третє місце в особистому заліку серед юніорів в класі f2d. За бронзу Ілля та Дмитро боролися з болгаськими юніорами. А на шляху до п’єдесталу наш екіпаж обійшов спортсменів з Латвії, Угорщини та Іспанії.

Другими стали представники Білорусі. Першу ж сходинку посіла РФ.

В загальнокомандному заліку збірна України стала віце-чемпіоном Європи в класі f2d.

 

 

 

Прес-службі Управління фізичної культури і спорту вдалося отримати ексклюзивний коментар від талановитого Іллі Редюка:

«Боротьба за призове місце на чемпіонаті Європи або світу завжди є важкою, адже участь у змаганнях беруть найкращі спортсмени країни. Щоб вибороти призове місце на змаганнях такого рангу, потрібно не тільки майстерність спортсмена, але і злагоджена робота механіків та всієї команди. Ми завжди розраховуємо на перемогу. Але у  технічному виді сорту трапляються непередбачувані обставини , які можуть вплинути на результат бою. Після кожних змагань, незалежно від рангу, є над чим працювати, вдосконалюватись та йти до нових перемог».

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

23.07.2019

Читати далі
Згорнути