Кубок України з кікбоксингу WAKO. Фото

Підсумки відкритого Кубку України-2017 з кікбоксингу WAKO

З 7 по 10 грудня 2017 року в Рівному визначили найкращих серед юних спортсменів в рамках цьогорічного розіграшу Відкритого Кубку України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь майже 400 учасників, які представляли 35 клубів з 16 регіонів.

Топову трійку турніру склали команди з Рівного, Миколаєва та Києва. Місцевий «Будокан» зібрав найбільшу колекцію медалей: 20 золотих, 19 срібних, 31 бронзову. Миколаївська ДЮСШ №1 посіла другий рядок командного заліку з 13 першими, 9 другими і 8 третіми місцями. Столичний «Ринг» став третім у цьому переліку, вигравши 8 нагород найвищого ґатунку і ще 2 срібних та 1 бронзову.

Високе четверте і п’яте місце вибороли клуби РФК та «Майстер-Січ». Обидві команди мають на своєму рахунку по 7 золотих відзнак. Однак РФК, який представляє Житомирщину, додав до своєї скарбнички 6 срібних і 1 бронзову медалі, тоді як «Майстер-Січ», ясна річ, з Запоріжжя, мають у доробку 4 срібла й 2 бронзи.

Другу половину топ-10 команд Відкритого Кубку України 2017 серед юнаків та юніорів склали (з 6-го по 10-е місце відповідно): «Праджат» (Рівненська область), Innae (Харківська область), «Центр» (Дніпропетровська область), «Кіцмань» (Чернівецька область), ДЮСШ №2 (Миколаївська область).

Нагадаємо, що 8 грудня в Рівному відбувся матч-реванш з професійного кікбоксингу в розділі K-1 між збірними України та Польщі.