Перший різдвяний турнір з регбі підтримало посольство Франції

Днями в Києві відбувся Перший різдвяний турнір з регбі серед спортсменів з вадами слуху та мовлення, за підтримки Посольства Франції в Україні та Федерації регбі України, регіонально центру «Інваспорт» та клубу студентів молоді інвалідів.

 

 

У змаганнях брали участь юнацька команда «АНТАРЕС- ДЮСШ», «дві команди  регіонального центру «ІНВАСПОРТ», (тренери Микола та Олександр Лавські) та дівчата регбійного клубу «АВІАТОР».

Обов’язки головного судді турніру виконував керівник Департаменту фізичної культури та спорту МДЦ «Артек» Павло ПІНЧУК.

 

 

Привітати і підтримати юних спортсменів завітали начальник Київського регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Марія ВІНИЧЕНКО, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій БОБРОВНИК, президент Київської міської федерації регбі Максим БОБОВИК, директор Інституту соціальних технологій Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», доктор педагогічних наук Сослан АДИРХАЄВ.

По завершенні турніру при рівній кількості залікових балів переможця визначили тільки по кількості здійсненних спроб. В перервах регбісти мали змогу зігрітися гарячим чаєм  та запашною кавою.

 

 

Перше місце в цьому турнірі  посіла команда РК «Авіатор», друге місце – за юнаками «ІНВАСПОРТ-1» і  на третій сходинці - регбісти з команди «ІНВАСПОРТ -2».        Кращими гравцями були визнані: Ростислав АРСЕНТЬЄВ/Інваспорт-1/,  Михайло СТАЗІЛОВ/Антарес-ДЮСШ»Авіатор»/,  Олександр МОСКАЛЕНКО/Інваспорт-2/ та Аня ДАНЬКО/РК»Авіатор»/. Вони були нагороджені медалями та цінними подарунками від UKRSIBBANK BNP Paribas Group, AGS UKRAINE, RENAULT UKRAINE.

Спеціальним призом від Посольства Франції в Україні  було відзначено гравця команди «ІНВАСПОРТ-1» Леоніда ПИСАНЕНКА.

 

Пресцентр «Інваспорт»

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.12.2020

Читати далі
Згорнути