Першість Київщини з хортингу: як спорт допоміг придбати дрон «Аутель 4Т» для 8-го полку ССО

Відкритий чемпіонат Київської області з хортингу у розділі «Сутичка» та «Боротьба» серед  молодших юнаків та дівчат, юнаків та дівчат, кадетів, юніорів та дорослих 7 жовтня приймали Бровари.

За перемогу боролися понад 120 спортсменів з Броварської громади,  Вишгорода, міста-героя Ірпеня та гості з Черкас.

 

 

Господарів турніру, Броварську громаду представляли клуби Броварської ДЮСШ: СК «Воїн» (президент Олександр Кононов), СКХ «Колізей» (президент Олександр Васюк) та СК «Юність» (президент Сергій Бєльський).

 

 

На урочистій церемонії нагородження головний організатор турніру Олександр Васюк відзначив подяками всіх керівників клубів, учасників чемпіонату.

 

 

Також на змаганнях були присутні представники Броварського благодійного фонду «Незалежна волонтерська організація», якій були передані частина виручених коштів на придбання дрону «Аутель 4Т» для 8 полку спеціального призначення ССО.

 

 

Командний залік:

1 місце – СК «Воїн» (Бровари)

2 місце – СК «Характерник» (Вишгород)

3 місце – СКХ «Колізей» (Бровари)

 

 

Вже за тиждень збірна Київщини, сформована з переможців та призерів обласної першості, захищатиме честь регіону на чемпіонаті України з хортингу, який відбудеться в Київській області.

 

 

Змагання були організовані Київським обласним відокремленим підрозділом Української федерації хортингу (президент Олександр Васюк), відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради та Управлінням молоді та спорту Київської обласної військової амдініфстрації.

 

 

Джерело: портал "Броварський спорт"

Дякуємо Збройним силам України за можливість для наших спортсменів тренуватися та виступати на обласних і всеукраїнських змаганнях, прославляти Україну на спортивному фронті міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.10.2023

Читати далі
Згорнути