чемпіонат Європи з параплавання, Мадейра. фото

Перші в Європі з параплавання. Плавці Київщини успішно виступили на Мадейрі

Добіг кінця відкритий чемпіонат Європи з параплавання серед спортсменів з порушеннями зору, вадами розумового та фізичного розвитку, ураженнями опорно-рухового апарату, який з 16 по 22 травня приймала португальська Мадейра.

370 спортсменів з 43 країн європейського континенту та четверо плавців з неєвропейських країн боролися за право вважатися найкращими в Європі. Збірну України на змаганнях представили 43 плавці.

Честь Київської області у складі національної команди захищали підопічні заслужених тренерів України Віктора Турчина та Людмили Слівінської.

В результаті заслужений майстер спорту України Олексій Федина (Бровари, порушення зору) посів перше місце на дистанції 4х100 м у змішаній естафеті разом з командою (Ткачук Катерина, Федина Олексій, Вірченко Олексій, Стеценко Анна). А також провідний параплавець Київщини виборов "срібло" на дистанції 100 м брасом.

Ілля Яременко (Бровари, зір), майстер спорту України міжнародного класу, виборов "золото" на дистанції 50 м вільним стилем.

«Вітаємо спортсменів та їх тренерів з високими нагородами чемпіонату Європи та бажаємо подальших успіхів у Токіо!», - коментують у прес-центрі «Інваспорту».