«Перша Шайба». В Богуславі розіграли Кубок Київщини серед наймолодших

Показовим прикладом розвитку ігрових видів спорту на теренах Київщини, а особливо у період фактичного перебування Української держави у стані війни з російський окупантом, є проведення турнірів і чемпіонатів, відкритих  тренувань і товариських матчевих зустрічей. Завдяки ЗСУ ми маємо можливість для наших атлетів змагатися на спортивних аренах нашої області, за що дякуємо нашим Захисникам.

 

 

Нещодавно льодова арена «Льодограй» приймала відкритий Кубок Київської області з хокею серед юнаків 2013-2014 років народження, і вже 10-11 грудня історичний Богуслав знову зустрічав команди на розіграші відкритого Кубка Київської області з хокею «Перша Шайба» серед юнаків 2015-2016 р.н. за підтримки голови Київської обласної державної адміністрації.

 

На фото: ХК "Шершні" (Богуслав)

 

Учасники турніру:

1. КДЮСШ «Шершні» (Богуслав)

2. ХК «Патріот» (Вінниця)

3. КДЮСШ «Сокіл 1» (Київ)

4. КДЮСШ «Сокіл 2» (Київ)

5. КДЮСШ «Вершина-1» (Київ)

6. ХК «Кременчук» (Кременчук)

7. КДЮСШ «Вершина-2» (Київ)

8. КДЮСШ «Шершні-2»  (Богуслав)

 

 

На матчеві зустрічі завітав заступник голови Київської обласної військової адміністрації Віталій Власюк. Начальник Управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв разом зі своєю командою «Спорту для всіх» також вболівав за своїх спортсменів, спостерігаючи за розвитком подій на полі, з представниками міської влади та богуславської громади.

 

 

Отже, місця в турнірній таблиці розподілилися наступним чином. Володарем головного хокейного трофею Київщини став київський клуб «Вершина-1». Цього разу гравці ХК «Кременчук» задовольнилися сріблом. Хокеїсти «Сокіл-1» (Київ) стали бронзовими призерами змагань.

 

 

Господарі змагань, богуславські «Шершні», цього разу до трійки призерів не потрапили. КДЮСШ «Шершні» посіли п’яте місце, «Шершні-2» стали восьмими.

 

 

А загалом змагання за участю маленьких хокеїстів, яким виповнилася по 6-7 років, завжди тішать публіку і нікого не лишають байдужим - малюки вражають своїм прагненням до перемоги по-дорослому виваженими кроками поряд з дитячою безпосередністю «що б не відбувалося, роби вигляд, що так і треба».

Підкорив серця вболівальників найменший навіть на зріст представник кременчуцької льодової дружини на ім’я Мишко (з гордістю відрекомендовує себе як Міса). Йому – 4 роки. Він – наймолодший учасник «Першої шайби». Мишко дуже любить хокей і грає за рідний «Кременчук». В одній команді зі старшою сестричкою. Звісно, він не завжди встигає за старшими партнерами і суперниками в ігрових ситуаціях, але компенсовує різницю у віці й антропометрії бажанням грати. А коли виникає нагода постукати ключкою по льоду і підтримати партнерів, Мишко з його зосередженістю і азартом починає це робити першим. «Кременчук» посів на Кубку Київської області друге місце. Мишко отримав за це свою першу у, сподіваємося, успішній хокейній кар’єрі медаль. І навіть перших прихильниць.

 

 

На урочистій церемонії нагородження, яка увінчала офіційне завершення турніру, переможців та учасників кубками, медалями, дипломами та подарунками вітали почесні гості, організатори та партнери, які щодня працюють над тим, щоб хокей в Україні процвітав не тільки у великих містах, а і в регіонах. Окрім представників КОДА, пана Власюка та пана Тимофєєва, які привітали учасників солодкими подарунками, переможців вітав президент лотерейного оператора компанії МСЛ Георгій Ложенко, керівник відокремленого підрозділу Федерації хокею України в Київської області Сергій Левченко та Олександр Гогуля, заступник Богуславського міського голови. Також партнером заходу виступили Всеукраїнський центр ФЗН «Спорт для всіх».

 

 

А загалом на цьому турнірі всіх об'єднали Україна та хокей. Адже наші діти - це майбутнє всієї України. І насправді, хокей - це спорт мужності та відваги. Хокей розвиває справжні здібності у дітей, які допоможуть бути сильними у майбутньому. Завдяки цьому виду спорту та щоденній тяжкій роботі хокеїсти уже в юному віці вміють ставити цілі та досягати їх. "Ми прагнемо щоб хокей став частиною кожної родини в кожному місті, щоб кожна дитина вміла кататися на ковзанах та в майбутньому прагнула стати олімпійським чемпіоном", - відзначали організатори.

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖ

Дякуємо ЗСУ за можливість для наших спортсменів тренуватися та змагатися, прославляючи Україну на спортивному фронті всеукраїнських та міжнародних арен.

Віримо в Перемогу над московитською ордою!

Слава ЗСУ!

Слава Україні!

Світлини прес-служби Управління молоді та спорту

Київської обласної військової адміністрації

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

12.12.2022

Богуславська РДА
Читати далі
Згорнути