Результати спортсменів Київської області, отримані на міжнародних та всеукраїнських змаганнях за період з 1 по 14 квітня 2019 року.
ОЛІМПІЙСЬКІ, НЕОЛІМПІЙСЬКІ, ПАРАЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
ВСЬОГО здобуто 143 медалі (60 золотих, 43 срібних, 40 бронзових):
- міжнародні змагання: 44 медалі (18-16-10)
- всеукраїнські змагання: 99 медалей (42-27-30)
З НИХ:
Олімпійські види спорту: 71 медаль (31-22-18)
- міжнародні змагання: 40 медалей (16-15-9)
- всеукраїнські змагання: 31 медаль (15-7-9)
Неолімпійські види спорту: 72 медалі (29-21-22)
- міжнародні змагання: 4 медалі (2-1-1 )
- всеукраїнські змагання: 68 медалей (27-20-21)
ОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
ЄВРОПА
Кубки Європи:
1) Кубок Європи з дзюдо. 12-14 квітня, Дубровнік (Хорватія):
1 срібло: Бекірбек Моргоєв
Міжнародні турніри (світ + Європа)
1) Чемпіонат Італії з веслування на байдарках і каное. Квітень, П’єделуко (Італія):
1 золото: Діана Димченко
2) Міжнародний турнір з греко-римської боротьби серед юніорів. 4-6 квітня, Хорватія:
2 срібла: Тарас Крупський, Віталій Андрійович.
3) XXXІІ-й міжнародний турнір з вільної та греко-римської боротьби «Меморіал Kristin Palusаlu». 5-6 квітня, Таллінн (Естонія):
1 золото: Олексій Калініченко
2 бронзи: Василь Симоненко, Олексій Борута
4) Всеукраїнський відкритий турнір Івано-Франківської області з тхеквондо ВТФ «Кубок Карпат 2019». 5-6 квітня Івано-Франківськ:
5 золотих: Вікторія Гуцалюк, Євген Тіт, Анна Казак, Архіп Курян, Єва Пясецька.
5 срібних: Микита Пузаков, Данило Казак, Єлизавета Піскунова, Богдана Кобилюх, Катерина Горбатенко
1 бронза: Іван Зеленський.
5) Міжнародний турнір з плавання. Квітень, Шецин (Польща):
4 золота: Юрій Дорошенко (3), Ігор Коцур (1)
4 срібла: Юрій Дорошенко (3), Анна Сірант
1 бронза: естафета (Юрій Дорошенко, Анна Черепинчук та Ігор Коцур)
6) Міжнародний ХХІХ шаховий фестиваль «Київська весна». 23-27 березня, Київ:
1 золото: Дарина Заєць
7) 33-та міжнародна регата з академічного веслування Memorial "Paolo d'Aloja". 12-14 квітня, озеро П’єділуко (Італія):
1 золото: Діана Димченко
1 срібло: Діана Димченко
2 бронзи: Сергій Гринь
8) Відритий Кубок України з тхеквондо Ukraine Open Cup 2019. 12-14 квітня, Харків:
1 срібло: Ігор Поєдинок
9) Міжнародний турнір з плавання «Мультінейшнс» серед юнаків 2001-2002 р.н. 13-14 квітня, Швейцарія:
1 золото: Єгор Романюк/Данило Ткаченко.
1 срібло: Ольга Савченко, Єгор Романюк
10) Міжнародний турнір з плавання «Мультінейшнс» серед 2003-2004 р.н. (юнаки) та 2004-2006 (дівчата). 13-14 квітня, Грац (Австрія):
2 золота: Ростислав Крижанівський
1 бронза: Ростислав Крижанівський/Єгор Ретинський
11) Міжнародний боксерський турнір серед еліти «Montana Belts”. 10-14 квітня, Аржантей (Франція):
2 бронзи: Ігор Сопінський, Марія Сєдая
ВСЬОГО на міжнародних змагання здобуто 40 медалей (16-15-9)
______________________________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» сезону 2018–2019 року серед юнаків 2004 року народження та молодше. Квітень, Тернопіль:
1 срібло: ДЮСШ «Юність» (Біла Церква)
2) Чемпіонат України з греко-римської боротьби серед кадетів. 4-7 квітня, Харків:
2 золота: Максим Щербаков, Микита Алексєєв
2 срібла: Владислав Куркурін, Данило Грушовий
1 бронза: Максим Аветісян, Олександр Саюшкін
3) Чемпіонат України з дзюдо серед юнаків та дівчат до 16 років. 11-13 квітня, Львів:
1 срібло: Микита Матвеєв
4 бронзи: Антон Лущик, Владислав Юрченко, Тимофій Сабадаш, Іван Казіміров
Всеукраїнські змагання
1) ХХХІV Всеукраїнський турніру з боксу пам’яті льотчика-космонавта Павла Поповича серед молоді 2001-2002 р.н. 9-13 квітня, Біла Церква:
3 золота: Павло Павлов, Ельвін Алієв, Данило Мещерінов.
1 срібло: Руслан Шаповалов
1 бронза: Олег Лагута
2) VIIІ літні Всеукраїнські ігри серед ветеранів з баскетболу пам’яті Михайла Баки серед ветеранів 55+. 12-14 квітня, Кривий Ріг:
1 золото: збірна команда Київської області
3) Всеукраїнський турнір з художньої гімнастики “Дивосвіт Закарпаття”. Квітень, Перечин (Закарпаття)
9 золотих: Мелещенко Марія, Волошин Діана, Несмєлова Марія,
Загаєвська Катерина, Авдєєва Настя, Силаєва Марія, Власок Єва, Хома Єлизавета, Івасіна Ірина.
2 срібла: Нюганіна Поліна, Хачик’ян Катерина.
3 бронзи: Пономаренко Єви, Нюганіної Даші та Кашириної Марії.
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях здобуто 31 медаль (15-7-9)
____________________________________________________________________________________________
НЕОЛІМПІЙСЬКІ ВИДИ СПОРТУ
СВІТ
Кубки світу
1) Етап Кубку світу з авіамодельного спорту в класі кордових моделей F2D (повітряний бій). 12-14 квітня, Світава (Чешська республіка):
2 золота: Ілля Редюк
Чемпіонати Європи
1) Чемпіонат Європи з самбо серед молоді (до 18 і до 20 років). Квітень, Кіпр:
1 бронза: Богдан Пушенко
Міжнародні турніри (світ + Європа)
1) Чемпіонат Європи з таеквон-до ІТФ серед дітей, юніорів, дорослих і ветеранів. 1-8 квітня, Ріміні (Італія):
1 срібло: Ук Дара Чан
ВСЬОГО на міжнародних змаганнях здобуто 4 медалі (2-1-1 )
_____________________________________________________________________________________
УКРАЇНА
Чемпіонати України
1) Чемпіонат України з футзалу серед команд дівчат 2006-2007 р. н. та молодше спортивного сезону 2018-2019 років (Перша ліга). 6-8 квітня, ). У Славутич:
1 золото: «КДЮСШ - Олімп» (Славутич)
2) Чемпіонат України зі змішаних єдиноборств ММА серед дорослих. 4-7 квітня, Буча:
3 золота: Гончарова Надія, Ляшук Тетяна, Маценко Артем
6 срібла: Паламарчук Романія, Добрознай Катерина, Коваленко Олександр, Вєтров В’ячеслав, Костюченко Єгор, Гончаренко Дмитро
5 бронз: Уманська Світлана, Скуба Марьяна, Долецька Ірина, Балацький Владислав, Іщук Ілля
3) Чемпіонат України з армспорту серед молодших юнаків, юніорів та ветеранів. 3-6 квітня, Одеса:
4 золота: Козирацька Вероніка (2), Хіценко Микола (2)
2 бронзи: Лазарець Ганна (2)
4) ХХVI чемпіонат України з армспорту серед дорослих. Квітень, Одеса.
1 срібло: Любов Польовенко
5) Чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів. 11-14 квітня, Бровари:
11 золотих
10 срібних
12 бронзових
6) Чемпіонат України з пауерліфтингу. Квітень, Луцьк:
4 золота: Ярослав Гав’яда
7) ХІ чемпіонат України з окремих вправ пауерліфтінгу, Ладижин, 13-14 квітня:
3 золота: Ярослав Гав’яда
1 срібло: Ярослав Гав’яда
Кубки України
1) Кубок України зі спортивних танців серед молоді. 7 квітня, Бровари:
1 золото: Храпаль Єгор - Лемішко Анастасія
2 срібла: Бойченко Євген - Власенко Марія, Третяк Михайло - Гріненко Єлизавета
2 бронзи: Хмелюк Дмитро - Джеріх Вероніка, Дарій Максим - Гапоченко Марія
ВСЬОГО на всеукраїнських змаганнях здобуто 68 медалей (27-20-21 )
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
Березень для спортсменів Київщини: 38 медалей міжнародних змагань та 283 всеукраїнських подіуми
Лютий для спортсменів Київщини: 106 медалей міжнародних змагань та 232 всеукраїнських подіуми
Січень для спортсменів Київщини: медалі міжнародних змагань та всеукраїнських подіумів
Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook
Підписуйтесь на наш канал на Youtube
Слідкуйте за нами в Twitter
Вподобуйте нас в Instagram
18.04.2019