Відкриття спортивного майданчика в Гоголеві. Фото

Перша ластівка інфраструктури Київщини-2020 з’явилася в Гоголеві

Введення карантинних обмежень через загрозу захворювання коронавірусною інфекцією зруйнувало спортивні календарі та внесло свої корективи до розвитку спорту зокрема на теренах Київщини. Але розбудова спортивної інфраструктури в області в рамках програми «Київщина спортивна» у цьому непростому для всієї країни 2020 році триває. І вже маємо перші плоди.

 

 

Так, перша ластівка цього року — перший спортоб’єкт на Київщині сьогодні офіційно відкрито. Заступник голови Київської облдержадміністрації Євген Калінін та Сергій Тимофєєв, начальник Управління фізичної культури і спорту мав за честь разом з місцевою владою й представниками громадськості відкрити в Гоголеві на Броварщині новозбудований спортивний об'єкт. Ним став майданчик для Workout зі штучним газоном та тренажерним обладнанням, що розташувався на території Гоголівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів по вулиці Київська, 167.

ФОТОРЕПОРТАЖ З ВІДКРИТТЯ за цим посиланням

 

 

Спортоб'єкт є одним з 46 воркуат-майданчиків, які облаштовуються на території опорних закладів Київської області в рамках програми «Київщина спортивна»: фінансується закупівля спортивного обладнання коштом обласного бюджету, а облаштовуються майданчики за рахунок місцевого.

 

 

Відзначимо, що урочистості відбувалися доволі скромно та малолюдно через карантинні обмеження, з дотриманням всіх санітарних вимог та використанням засобів індивідуального захисту.

Після відкриття майданчика делегація, яка була присутня на урочистій церемонії, проінспектувала мультифункціональний майданчик для занять ігровими видами спорту, який облаштовується поруч і матиме гумове покриття та розмір 32х18 м.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Розвиток інфраструктури на Київщині: 68 спортоб'єктів облаштовується у 2020-му

 

 

ДОВІДКОВО
Будуються спортивні об’єкти на теренах Київської області на виконання Київської обласної програми розвитку фізичної культури і спорту «Київщина спортивна» на 2017-2020 роки. Фінансується закупівля спортивного обладнання та комплектуючих для будівництва майданчиків коштом обласного бюджету, а облаштовуються спортоб’єкти за рахунок місцевого бюджету.
Цьогоріч в рамках Програми заплановано зведення 15 мультифункціональних майданчиків з гумовим покриттям розміром 32х18 м для занять чотирма ігровими видами спорту, 7 міні-футбольних полів зі штучним покриттям розміром 42х22 м та майданчиками з вуличними тренажерами, 46 майданчиків для Workout зі штучним газоном та тренажерами на території опорних закладів.
В процесі будівництва спортивних майданчиків Управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації оперативно інформує про розвиток спортивної інфраструктури в різних регіонах нашої області протягом 2020 року.
Спортивній інфраструктурі – бути!
#Київщинаспортивна

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.05.2020

Броварська РДА
Читати далі
Згорнути