Переяславець виграв слот на чемпіонат світу Ironman 70.3

Триатлет команди One Team - Mizuno, Антон Мамітько виграв слот на чемпіонат світу Ironman 70.3, який відбудеться у Ніцці.

Молодий і талановитий тріатлет, мешканець Переяслав-Хмельницького відібрався із неймовірним

результатом - 1 місце у своїй віковій категорії.

Змагання з триатлону "Айронмен 70.3" / Ironman 70.3 Otepaa 2019 відбувався в естонському Отепяе 15 червня. Змагалися в наступних дисциплінах: 1,93 км плавання + 90 км велогонка + 21,1 км біг.

Попереду у нашого спортсмена виснажливі і відповідальні дні підготовки. Бо Ніцца не за горами і вже 7 вересня буде очікувати нашого триатлета.

Вітаємо спортсмена з успішним результатом та виходом на інший рівень спортивної кар'єри.

"Антоне, тепер ти - гордість не лише Переяслава, але й України. Бажаємо досягнення нових вершин!", - коментує спортивний відділ Переяслав-Хмельницької міської ради.

Ironman - серія змагань з триатлону на довгу дистанцію, що проводиться Всесвітньою корпорацією тріатлону (WTC). Кожна окрема гонка серії складається з трьох етапів, що проводяться в наступному порядку без перерв: запливу на 2,4 милі (3,86 км), заїзду на велосипеді по шосе на 112 миль (180,25 км) і марафонського забігу на 26,2 милі (42,195 км). Тріатлон Ironman вважається одним з найбільш складних одноденних змагань в світі.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twitter

Вподобуйте нас в Instagram

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

10.07.2019

м.Переяслав-Хмельницький
Читати далі
Згорнути