ПЕРЕМОЖЦІВ XI ВСЕСВІТНІХ ІГОР-2022 РОКУ НАГОРОДИЛИ В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСНІЙ ВІЙСЬКОВІЙ АДМІНСТРАЦІЇ

Київщина пишається своїми спортсменами, які гідно представили Україну та область на XI Всесвітніх іграх-2022 року з неолімпійських видів спорту. Як повідомлялося раніше, на цих змаганнях спортсмени з Київської області вибороли 7 нагород: Роман Рева, ушу — бронза, Аліна Крисько, ушу — срібло, Світлана Ярьомка, сумо — золото та бронза, Іванна Березовська, сумо — золото та срібло, Дарина Іванова, кікбоксинг ВАКО — бронза.

 

 

Сьогодні, 22 липня заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк зустрівся із тренерами, переможцями та призерами цих змагань та нагородив їх Почесними грамотами Київської ОВА і пам’ятними сувенірами. 

 

 

«Мені дуже приємно від імені голови Київської ОВА Олексія Кулеби відзначити переможців престижних міжнародних ігор. Київщина пишається здобутками наших спортсменів. Попри військові дії вони гідно підготувались та яскраво представили наш регіон на всесвітніх змаганнях. Кожен із нас повинен робити все можливе для скорішої перемоги. Виступ на Всесвітніх іграх — яскравий приклад незламності та сили українців», — підкреслив під час зустрічі Віталій Власюк. 

 

 

Для української збірної Всесвітні ігри в Бірмінгемі стали історичними. Наша команда здобула 45 медалей — 16 золотих, 12 срібних та 17 бронзових, — що є абсолютним рекордом.

 

Детальніше про виступ української збірної на Всесвітніх іграх-2022 з неолімпійських видів спорту.

 

 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook: facebook.com/SPORTKODA/

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

Слідкуйте за нами в Twittertwitter.com/UpravlinnaSport

Вподобуйте нас в Instagramhttps://www.instagram.com/sport_koda_/

Відстежуйте наш канал в Telegram: t.me/Sport_KODA

Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

22.07.2022

Читати далі
Згорнути