Чемпіонат України з легкої атлетики, Харків. Фото

Перемога Київщини на чемпіонаті України з легкої атлетики. Всі результати

 
6-8 червня у Харкові відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 років народження і молодших. В командному заліку перемогу здобули представники Київщини, набравши 857 очок, другою стала збірна Дніпропетровської області, третьою – Харківської, як повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України.
 
 
- Чемпіонат України у Харкові був цікавий тим, що найближчими роками спортсмени саме цієї вікової групи складуть кістяк юнацької та юніорської збірних України, - розповідає старший тренер збірної України з резерву Андрій Каратєєв. - У порівнянні з зимовим сезоном, коли юні атлети змагалися в двоборстві, зараз вони виступали в окремих видах, і більш чітко можна було оцінити їх в обраних спеціалізаціях. І ми побачили низку нових спортсменів, які раніш не потрапляли в поле зору.
Броварчанка Валерія МУХОБРОД з юнацьким рекордом України виграла бар’єрну стометрівку (14,60).
Також перемогу здобули
Іван ДЕМИДЕНКО (ядро 4 кг) та Анна ДУДНІЧЕНКО. У стрибках з жердиною першими стали Катерина КУШИК та Ілля ШУХ. Артур ФЕЛЬФНЕР здобув золоту нагороду у метанні списа.
Як вже раніше повідомляло управління фізичної культури і спорту, Андрій Махаринський посів друге місце,  Євген Кучер став бронзовим призером змагань.
Срібними призерами стали Павло КАНІВЕЦЬ (ядро 4 кг), Станіслав БОГАТИРЬОВ (біг з перешкодами на 3000 м) та Надія СТЕЦЮК (біг 400 м).
Треті місця посіли
Анастасія КУЛИК, Анна БЕЗИМЕННА (біг 200 м) та Олександр 
ВАСІН (потрійний стрибок).
 
Отож, вистачало видів, які викликали інтерес, в яких точилася цікава боротьба, і в яких юні спортсмени продемонстрували не погану технічну і фізичну підготовку. Дівчата виглядали більш перспективно, але у цьому віці вони традиційно показують кращі результати, ніж хлопці – це пов’язано з фізіологією, вони починають раніше розвиватися.
Видно було, що дехто з учасників змагань лише нещодавно почав займатися легкою атлетикою, так що у них ще все попереду – їм ще рости, тренуватися. Цього року міжнародних стартів у спортсменів цієї вікової групи не має, а тому вони спокійно можуть готуватися до наступного року. У 2019-му в Баку відбудеться Європейський юнацький олімпійський фестиваль, і, судячи з усього, саме цей вік якраз і представлятиме нашу країну в Азербайджані.
 

Читайте найцікавіші новини спорту в Facebook

Підписуйтесь на наш канал на Youtube

 
Автор:
Прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації

11.06.2018

Читати далі
Згорнути